Advert

Recep Kaya'dan Kaymakam tepkisi

Ak Parti Gebze İlçe Başkanı Recep Kaya, CHP Gebze ilçe Başkanı Gökhan Orhan’ın geçtiğimiz günlerde yapmış olduğu ‘Kaymakam ziyareti’ açıklamasına tepki gösterdi.

Recep Kaya'dan Kaymakam tepkisi
Recep Kaya'dan Kaymakam tepkisi Yalçın AKBULUT
Bu içerik 79 kez okundu.

Gebze Kaymakamı Mustafa Güler’in Ak Parti Gebze ilçe başkanlığını ziyareti sonrası CHP Gebze ilçe başkanı Gökhan Orhan bu durumu eleştirmişti. Ak Parti Gebze ilçe başkanı Recep Kaya da açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

“Gebze Kaymakamımızın diğer partilere ve kendi partilerine de geçmiş dönemde yapmış olduğu nezaket ziyaretleri gibi, önceki günlerde Ak Parti Gebze İlçe teşkilatımıza da bir iade ziyaretinde bulunmuştur. Değerli kaymakamımız tüm bu ziyaretleri tarihleriyle beraber kamuoyunun bilgisine sunmuştur. Bu ziyareti çarpıtarak kaymakamımıza yanlış bir iş yapmış gibi suçlayıcı ve genel Başkanlarının sarf ettiği seviyesiz bir yakıştırmayla kamuoyunu yanıltmaya çalışan CHP Gebze ilçe başkanı haddini aşmıştır ve bu açıklama kendi profiline de yakışmamıştır. Her zaman yapıcı olma niyetimizin suistimal edilmesine asla müsaade etmeyeceğimizi de anlayacaklardır. Kendi içlerindeki sıkıntılı durumları perdelemek, terör destekçileriyle kol kola yürümek ve teşkilatlarında yer vermek hususunda ses çıkaramayan ki (Bunu biz demiyoruz rahatsız olup istifa eden vekilleri söylüyor) Milletimizin değerleriyle bir türlü barışamayan ve bu hususta siyasi geçmişlerinde bir çok sabıkası bulunan bu zihniyet doğal olarak da halkımızın tepkisini çekip hiç bir zaman da beklediği desteği göremediği ve her geçen gün eridiği, karşısında girdiği tüm seçimlerden mağlubiyetle ayrıldığı Milletin Partisi Ak Partimize karşı bu saldırganlıklarını asla kabul edilebilir bir durum olarak görmemekle beraber bir nebze olsun anlamaya çalışabiliriz fakat;
Söz konusu Devlet’in en değerli Kurumları ve temsilcilerini itibarsızlaştırma girişimleri kesinlikle kabul edemeyeceğimiz ve tepkimizi en sert şekilde vereceğimizi anlayacaklardır. Kendilerine tavsiyemiz şudur ki başarılı olmak istiyorsanız Milletimizin değerlerine Devletimizin temsilcilerine saldırmayı bırakın, Milletimizin düşmanlarıyla terör ve terör yandaşlarıyla mücadele edin. Bizim siyaset anlayışımız Ülkemizin birlik ve bütünlüğü, Milletimizin huzuru ve kardeşliği, Devletimizin ebet müddet bekası demokrasimizin kurum ve kuruluşlarının hiyerarşik düzenine sahip çıkılmasıdır. Milleti küçümseyen Milletin değerlerine saygısı olmayan bu anlayış Şimdi de Milletin idareci ve yöneticilerine, Mülki Amirlerine bizim burada yazmaya bile elimizin varmadığı bir hitap tarzıyla itibarsızlaştırma girişimlerini ve sözlerini iade ediyor kendilerini Kaymakamımızdan ve Milletimizden özür dilemeye davet ediyoruz. Kamuoyuna saygılarımızla duyurulur.”

#recep kaya gebze#
Bu Konuyu İlk Önce Sen Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kocaeli’de 2021 yılında 470 milyon lira yatırım yapılacak
Kocaeli’de 2021 yılında 470 milyon lira yatırım yapılacak
BAĞIRSAK SAĞLIĞINI GÜÇLENDİREN 10 BESİN
BAĞIRSAK SAĞLIĞINI GÜÇLENDİREN 10 BESİN