Advert

Vanspor’lu Öğünmez’den LC Haber Ajansı’na ziyaret

Önceki gün 2. Lig Kırmızı Gruptaki rakibi Sakaryaspor ile oynadığı futbol karşılaşması için Sakarya'ya gelen Vanspor Futbol Kulubü Yöneticisi Mehmet Selim Öğünmez; LC Haber Ajansı'nı ziyaret etti

Vanspor’lu Öğünmez’den LC Haber Ajansı’na ziyaret
Vanspor’lu Öğünmez’den LC Haber Ajansı’na ziyaret Yalçın AKBULUT
Bu içerik 69 kez okundu.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanı Ömer Turan ve SASKİ Yönetim Kurulu Üyesi Önder Karan’ın misafiri olarak birlikte LC Haber Ajansı’nı ziyaret eden Vanspor Futbol Kulubü Yöneticisi Mehmet Selim Öğünmez; Ajans Başkanı Levent Candan’a “Hayırlı olsun” dileklerinde bulundu. Ziyarette; Sakarya Büyükşehir Belediyesi Mehteran Şefi olan LC Haber Ajansı Kurumsal Başkanı Akif Yener de hazır bulundu.

Vanspor'lu Öğünmez'den LC Haber Ajansı'na ziyaret

Sakaryaspor Forması ve Albümü hediye ettiler

LC Haber Ajansı ziyaretinde Ulaşım Dairesi Başkanı Ömer Turan ile SASKİ Yönetim Kurulu Üyesi Önder Karan; Vanspor Futbol Kulubü Yöneticisi Mehmet Selim Öğünmez’e ziyaret anısına Van’ın plakası olan 65 numaralı üzerinde M. Selim Öğünmez yazılı Yeşil Siyah Sakaryaspor orijinal forması hediye ederken, Sakaryalı Sanatçı Akif Yener’de imzalı single albümünü hediye etti.

Vanspor'lu Öğünmez'den LC Haber Ajansı'na ziyaret

“Sakarya’da sizi tanımaktan onur duydum”

Sakarya’da olmaktan ve güzel insanlar tanımaktan mutluluk duyduğunu ifade eden Vanspor’lu Öğünmez; “Kardeş takımımız Sakaryaspor ile karşılaşmamız için geldiğimiz Sakarya’da sıcak bir ilgi ile karşılaştık. Bizi bu gece ağırlayan ve kendilerini tanımaktan onur duyduğum Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanı Sayın Ömer Turan beye, SASKİ Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Önder Karan beye, LC Haber Ajansı Başkanı Sayın Levent Candan beye, Sakaryaspor’un sevilen ismi Sayın Sait Karan beye, kemençe sanatçısı Hasan Kılıç beye ve Sakaryaspor 50. Yıl Marşı Bestekarı olan Sakarya Büyükşehir Belediyesi Mehteran Şefi Sayın Akif Yener beye çok teşekkür ederim. Biz de buradaki siz değerli dostlarımızı her zaman Van’ımıza bekleriz” diyerek, duygularını dile getirdi.

#vanspor sakarya#
Bu Konuyu İlk Önce Sen Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GEBZE TİCARET ODASI ve KOCAELİ SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ İŞ BİRLİĞİNDE  8 MART PROGRAMI
GEBZE TİCARET ODASI ve KOCAELİ SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ İŞ BİRLİĞİNDE 8 MART PROGRAMI
Son 24 saatte 11 bin 520 yeni vaka
Son 24 saatte 11 bin 520 yeni vaka