Advert

LC Haber Ajansı, Filizfidanoğlu’nu ağırladı

MÜSİAD Sakarya Başkanı İsmail Filizfidanoğlu; LC Haber Ajansı’nın konuğu oldu

LC Haber Ajansı, Filizfidanoğlu’nu ağırladı
LC Haber Ajansı, Filizfidanoğlu’nu ağırladı Yalçın AKBULUT
Bu içerik 58 kez okundu.

LC Haber Ajansı Kurumsal Başkanı Akif Yener ile Dış İlişkiler Temsilcisi Erol Gözütok’un da hazır bulunduğu ziyarette, LC Haber Ajansı Başkanı Levent Candan duygu yüklü anlar yaşadı. MÜSİAD Sakarya Başkanı İsmail Filizfidanoğlu’nun ziyaretinde; Şube Müdürü Emre Ozan’da yer aldı.

“Birçok seyahatlerde bulunduk”

MÜSİAD’ın kendisi için çok şey ifade ettiğini belirten Gazeteci & Yazar Levent Candan, MÜSİAD üyeleriyle birlikte, başta Türkiye’nin birçok ili olmak üzere; ABD, Kudüs, Filistin, Bosna Hersek gibi birçok ülkeye seyahatler yaptıklarını ve kendisinin vizyonunu geliştirmesinde çok önemli bir yeri olduğunu söyledi.

“Gazetecilik çok önemli bir meslektir”

MÜSİAD Sakarya Başkanı İsmail Filizfidanoğlu, gazeteciliğin çok önemli bir meslek olduğunu ve halkın doğru haber almasının önemine vurgu yaptığı konuşmasında; “İnsanların doğru haberler ile buluşması çok önemli. Objektif olarak haberleri zamana uygun yansıtmak ve kamuoyunu bilgilendirmek gazetecilik açısından etik ve ahlaki bir konum teşkil etmektedir” dedi.

LC Haber Ajansı, Filizfidanoğlu’nu ağırladı

Günün anısına plaket

Pandemi dönemi ile ilgili sıkıntılar, şehrin sorun ve çözümleriyle ilgili konuların konuşulma ve paylaşılmasının ardından, MÜSİAD Sakarya Başkanı İsmail Filizfidanoğlu’na LC Haber Ajansı ailesi adına günün anlam ve önemine ilişkin plaketi, Ajans Başkanı Levent Candan tarafından takdim edildi.

#müsiad sakarya#
Bu Konuyu İlk Önce Sen Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ağçay Şehit analarının gününü kutladı
Ağçay Şehit analarının gününü kutladı
“GÖZÜM KANLANDI” DEYİP GEÇMEYİN!
“GÖZÜM KANLANDI” DEYİP GEÇMEYİN!