Advert Advert Advert

CHP’li vekiller vatandaşı dinledi

Ekonomik buhrandan çıkış için vatandaşların sesini meclise taşımak adına Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Merkezi tarafından başlatılan program kapsamında 11 milletvekili Kocaeli’ye geldi.

CHP’li vekiller vatandaşı dinledi
CHP’li vekiller vatandaşı dinledi Yalçın AKBULUT
Bu içerik 108 kez okundu.

2 gün boyunca Darıca, Dilovası, Çayırova ve Gebze’de esnaf, sendika, dernek ve sivil toplum örgütlerini ziyaret edecek olan 11 milletvekili programında ilk gününde ilçelerde saha çalışması yaptı. Gün boyu farklı noktalarda gerçekleştirdikleri ziyaretlerle vatandaşların taleplerini dinleyen CHP’li heyet, kendilerine iletilen sorunları Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne taşıyarak, Kocaeli halkının sesini duyuracak.

Afyonkarahisar Milletvekili Burcu  Köksal, Bartın Milletvekili Aysu Bankoğlu, Kocaeli  Milletvekili Tahsin Tarhan, Darıca’da Sanayici İş Adamları Derneği Başkanı Hüseyin Tevfik Özdinçer, Darıca İyi Parti İlçe Başkanı Hüseyin Gündüz ve yönetimi, Darıca Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Kaplan Sönmezyıldız, Darıca Cemevi, çarşı esnafı, çarşı merkezi Pazar esnafı, Sırasöğütler Perşembe Pazarı esnafı ve Osmangazi Aşuroğlu Caddesi esnaf ziyareti gerçekleştirildi. Ziyaretlerde vatandaş ve esnafla görüşen milletvekilleri hazırladıkları raporları genel merkeze sunacak.

#chp gebze#
Bu Konuyu İlk Önce Sen Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Şayir’den 23 Nisan mesajı
Başkan Şayir’den 23 Nisan mesajı
 Başkan NAİL ÇİLER’in 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı mesajı
Başkan NAİL ÇİLER’in 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı mesajı