Advert

Başkan Kocaman 14 Mart Tıp Bayramı’nı Kutladı

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, tüm sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutladı.

Başkan Kocaman 14 Mart Tıp Bayramı’nı Kutladı
Başkan Kocaman 14 Mart Tıp Bayramı’nı Kutladı Yalçın AKBULUT
Bu içerik 72 kez okundu.

Başkan Kocaman mesajında; Sağlık çalışanlarımız, hayatımız boyunca her daim özveriyle, bizim ve sevdiklerimizin sağlığı için görevlerinin başındalar. Yaptıkları görev öylesine önemli ve zor ki, bazen bilgi ve tecrübeleriyle bazen ilgi ve şefkatli sevgileri ile hayatlarımıza dokunuyorlar. Hekiminden, hemşiresine, teknisyenlerine ve hasta bakıcılarına kadar görevini hakkıyla yapan tüm sağlık çalışanlarımıza minnettarız. Dünyaya çok zor bir deneyim yaşatan Covid-19 salgını ile de görevlerinin ne kadar kutsal ve zor olduğunu çok net bir şekilde hatırlamış olduk.

Covid-19, pandeminin üzerinden bir yıl geçmişken, hemşirelerimizin yanı sıra bir çok sağlık çalışanı da hayatını kaybetti. Bir can kurtarmak için kendi canlarını riske atan sağlık çalışanlarımız bizlerin gururu oldular.

Onları kutlamak ve 14 Mart Tıp Bayramlarında anmak kadar, verdikleri zor mücadelenin ve emeklerinin karşılıksız kalmaması için sürece katkı sağlamak bu zor günlerde her şeyden daha önemli.

Maviye birlikte kavuşalım

O yüzden belirlenen kurallara uymak, bu duyarlılığı ve sorumluluğu taşımak hepimizin ortak insanlık görevidir. Tüm kurallara azami gayretle ve dikkatle uyalım, Mavi’ye hep birlikte kavuşalım.

Bu duygu ve düşüncelerle bu zor süreçte hayatın kaybeden sağlık çalışanlarımıza Allah’tan rahmet, kederli ailelerine sabırlar diliyorum. 14 Mart Tıp Bayramımız kutlu olsun.

#kartepe kocaman #
Bu Konuyu İlk Önce Sen Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kabine'de değişiklik: 3 yeni isim
Kabine'de değişiklik: 3 yeni isim
Son 24 saatte 61 bin 028 yeni vaka
Son 24 saatte 61 bin 028 yeni vaka