Advert

Başkan Çiler'den 18 Mart mesajı

Gebze Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nail Çiler, 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü mesajı

Başkan Çiler'den 18 Mart mesajı
Başkan Çiler'den 18 Mart mesajı Yalçın AKBULUT
Bu içerik 109 kez okundu.

Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK önderliğinde; cesaret, inanç ve müthiş bir gayret ile tüm dünyaya “ÇANAKKALE GEÇİLMEZ" dedirten; vatanımızın bütünlüğü ve ulusumuzun bağımsızlığı söz konusu olduğunda Türk Milleti’nin neler yapabileceğinin kanıtlandığı; tarihin akışını ve ülkemizin kaderini değiştiren Çanakkale Zaferi’mizin 106. Yılına ulaşmasının heyecanını yaşıyoruz.

Osmanlı İmparatorluğu ile İtilaf Devletleri (Fransa, İngiltere, Yeni Zelanda, Avusturalya) arasında 1. Dünya Savaşı esnasında gerçekleşen, 18 Mart 1915 tarihinde başlayıp, 9 Ocak 1916 yılında olağan üstü bir mücadele ile sonuçlandırdığımız Çanakkale Zaferi; eşine az rastlanır bir zaferdir. Tarih boyunca başı dik ve hür bir şekilde yaşayan milletimiz Çanakkale’de; ordu değil millet olarak savaşıp hem toprak bütünlüğünü sağlamış hem de büyük bir zafer elde etmiş; yokluklar içinde olmamıza rağmen azimli bir vatan savunmasıyla bir milletin nasıl şahlandığını ispatlamıştır.

Milli mücadelede kurtuluşumuzun yolunu açan ve aydınlatan 18 Mart Çanakkale Zaferi’mizin 106. Yılında; başta Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK olmak üzere, esareti asla kabul etmeden canı pahasına vatanımız için savaşan tüm kahramanlarımızı rahmet, minnet ve saygıyla anıyor; zaferimizin 106. Yılını gururla kutluyorum.

#nail çiler#
Bu Konuyu İlk Önce Sen Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kabine'de değişiklik: 3 yeni isim
Kabine'de değişiklik: 3 yeni isim
Son 24 saatte 61 bin 028 yeni vaka
Son 24 saatte 61 bin 028 yeni vaka