Advert

VALİ ÇİÇEK, KAYMAKAMLARLA İLÇELERİ DEĞERLENDİRDİ

Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek’in başkanlığında Kaymakamlar Toplantısı gerçekleştirildi. İlçe kaymakamlarıyla bir araya gelen Vali Çiçek, toplantıda ilçelerin genel asayiş durumu, Dinamik Denetim Modeli kapsamında denetimler gör

VALİ ÇİÇEK, KAYMAKAMLARLA İLÇELERİ DEĞERLENDİRDİ
VALİ ÇİÇEK, KAYMAKAMLARLA İLÇELERİ DEĞERLENDİRDİ Yalçın AKBULUT
Bu içerik 69 kez okundu.

AFYONKARAHİSAR (İGFA) - Afyonkarahisar'da yapılan Kaymakamlar Toplantısı'nda güvenlik ve asayiş konuları istişare edildi. Vali Gökmen Çiçek, herhangi bir olumsuzluğa mahal verilmemesi adına dikkatli olunması gerektiğini belirterek, 2021 Aile Yılı kapsamında aylık olarak belirlenen temalar doğrultusunda faaliyetlerin etkin sürdürülmesinin talimatını verdi. 
İl genelindeki  Kadın Kültür Evlerinin genel durumu, devam eden inşaat çalışmaları, açılan kültür evlerinde işleyiş ve eğitimlerde son durumların da ele alındığı toplantıda, pandemi süreci de ele alındı. 
Vali Gökmen Çiçek, orta risk grubunda yer alan Afyonkarahisar’ın düşük risk grubunda yer alması için alınan önlemlerin titizlikle takip edilmesi ve herhangi bir aksaklığa meydan verilmemesi gerektiğine dikkati çekti. Dinamik Denetim Süreci ile başlatılan seferberlik kapsamında mevcut denetim yapısına ilave olarak il merkezi ve ilçelerde gerekli ekiplerin oluşturularak seferberliğe destek vermesi gerektiğine vurgu yapan Vali Çiçek, ekiplerin gerekli hassasiyeti göstererek COVID-19 vakalarını minimum seviyeye indirmek için yapılacak çalışmalar ele almalarını istedi.

#afyon vali çiçek#
Bu Konuyu İlk Önce Sen Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kabine'de değişiklik: 3 yeni isim
Kabine'de değişiklik: 3 yeni isim
Son 24 saatte 61 bin 028 yeni vaka
Son 24 saatte 61 bin 028 yeni vaka