Advert

YÖNETIMDEN YENİ BAŞHEKIME ZİYARET

Buharkent mülki idare amiri ve Belediye Başkanından ilçe hastanesine atanan yeni başhekime anlamlı ziyaret

YÖNETIMDEN YENİ BAŞHEKIME ZİYARET
YÖNETIMDEN YENİ BAŞHEKIME ZİYARET
Bu içerik 705 kez okundu.

.
Buharkent Yerel Yönetimden , Buharkent İlçe Hastanesine yeni atanan yeni doktor yeni başhekime anlamlı ziyaret gerçekleştirildi.
   Geçen hafta içerisinde İlçe hastanesine Vekaleten bakan köşk ilçe hastanesi başhekimi Dr. Osman ERÖNEM den görevi devir alan , Buharkent İlçe hastanesinde aile hekimi uzmanı olarak görevinden başhekimliğe atanan Uzm. Dr.  Didem KAYA 'ya yerinde ziyaret gerçekleşmiş oldu.
   Buharkent Kaymakamı Sayın Kemal ÜLKÜ, Buharkent Belediye Başkanı Sn. Mehmet EROL,  Ak Parti İlçe Başkanı Uğur Kul ve Milliyetçi Hareket Parti ilçe Başkanı Mustafa ÇAKIR ile birlikte Buharkent İlçe Hastanesi Başhekimliğine atanan bir süre önce de görevine başlayan Uzm. Dr. Didem KAYA 'yı makamında ziyaret etti. 
Yapılan Ziyaret de Uzm. Dr. Didem Kaya 'ya görevinde başarılar dilerken, Başhekim KAYA da ziyaretçilerine hastanenin genel durumu hakkında ön bilgi vererek , ''Teslim aldığı görevi en iyi şekilde devam edeceğini, görevde olduğu sürece hasta ve hasta yakınlarına en iyi hizmeti sunacağını.'' ifade etti.

buharkent hastane ilçe başhekim atama tayin görev didem kaya kaymakam belediye başkan haber
Bu Konuyu İlk Önce Sen Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Coronada düşüş devam ediyor
Coronada düşüş devam ediyor
“Önce elleriyle besledi, sonra sahiplendi”
“Önce elleriyle besledi, sonra sahiplendi”