Advert

“Rol modelimiz Başkan Hürriyet”

ÇYDD üyeleri İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’i örnek aldıklarını söyledi

“Rol modelimiz Başkan Hürriyet”
“Rol modelimiz Başkan Hürriyet” Yalçın AKBULUT
Bu içerik 76 kez okundu.

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Kocaeli Şubesi’nin 18’inci Olağan Genel Kurulu’na katılan İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’e “Kadınları o kadar onurlandırıyor ki kendisi kadın önderimiz, rol modelimiz” sözleriyle kadına verdiği değer için teşekkür edildi. İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, kısa adı ÇYDD olan Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Kocaeli Şubesi’nin 18’inci Olağan Genel Kurulu’na katıldı. ÇYDD Kocaeli Şube Başkanı Meral Dönmez’in tek aday olarak güven tazelediği genel kurulda divan başkanlığını Prof. Dr. Zehra Gönül Balkır, divan katipliklerini ise Neriman Altun ve Sevil Bulutlar Şen yaptı. Genel kurul sonucunda mevcut başkan Meral Dönmez 4‘üncü dönemine başladı.

“Rol modelimiz Başkan Hürriyet”

“HÜRRİYET ROL MODELİMİZ”

Pandemi önlemleri kapsamında gerçekleştirilen genel kurula katılan başkan Hürriyet büyük bir mutlulukla karşılandı. Genel kurulun divan başkanlığını yapan Prof. Dr. Zehra Gönül Balkır, başkan Hürriyet’e desteklerinden dolayı teşekkür ederek, “Bir kadın olarak bizi o kadar onurlandırıyor ki, başkanımızı heyecanla takip ediyoruz. Kendisi çok değerli bir kadın önderimiz, rol modelimiz” ifadelerini kullandı.

“Rol modelimiz Başkan Hürriyet”

“AİLEM GİBİ GÖRÜYORUM”

ÇYDD Kocaeli Şubesi Kongresi’nde konuşan belediye başkanı Hürriyet ise “Burada aile olarak gördüğüm sizlerle bir arada olmak çok kıymetli. Keşke pandemi olmasa ve çocuklarımızla, gençlerimizle, coşkuyla bir arada olabilsek. İnşallah o günlere de kavuşacağız. Öncelikle sayın başkanımın şahsında değerli yönetim kurulu üyelerini kutluyorum. Çok değerli işlere imza atıyorlar. Gençlerin ve geleceğimizin hayatına, eğitimine önemli katkıları var.

“ÜZERİME DÜŞENİ YAPARIM”

Bundan önceki tüm çalışmalar ve bundan sonra hayata geçirilecek tüm projeler için şimdiden sizleri kutluyorum. Emeğinize sağlık, yüreğinize sağlık. Yeni gelecek yönetici arkadaşlarıma da başarılar diliyorum. Sizlere layık olmak, hep birlikte sorunları çözmek ve iş üretmek çok kıymetli. Bu anlamda da evim gibi gördüğüm bu dernek için bana düşen ne varsa yapmaya hazırım” dedi.

#çydd#
Bu Konuyu İlk Önce Sen Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kabine'de değişiklik: 3 yeni isim
Kabine'de değişiklik: 3 yeni isim
Son 24 saatte 61 bin 028 yeni vaka
Son 24 saatte 61 bin 028 yeni vaka