Advert Advert Advert

İYİ Parti İzmit ilçeden Türk Ocağı'na ziyaret

İYİ Parti İzmit İlçe Başkanı Pelin Coştur Filiz, Teşkilat Başkanı Sinan Yıldız, İlçe Başkan yardımcıları Kocaeli Türk Ocağı'nın yeni Başkanı Mustafa Arha ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

İYİ Parti İzmit ilçeden Türk Ocağı'na ziyaret
İYİ Parti İzmit ilçeden Türk Ocağı'na ziyaret Yalçın AKBULUT
Bu içerik 113 kez okundu.

Türk Ocağı'nın önemi, şimdiye kadar yaptıkları ve gelecek projeleri hakkında görüşen yöneticiler kırmızı çizgilerinin Atatürk ve Türk kimliği olduğunu belirttiler.

Pelin Coştur Filiz "Türk Ocağının kurucuları Hamdullah  Suphi Tanrıöver ve Yusuf Akçura'dan beri Türk Ocakları Cumhuriyet devrimlerinin savunucusu, koruyucusu ve Türkleştirme politikalarının en önemli parçalarından biri olmuştur. Günümüzde Atatürk'e, Türk kimliği ve kültürüne yapılan hakaretler Türk Ocağı'nın önemini bir kez daha gözler önüne sermiştir.
109 yıldır sürdürülen bu mücadelenin Kocaeli'deki temsilcileri olarak sizlerle çok daha yakın ve birlikte hareket etmemiz gerekiyor.
Eski Başkanımız Sn. Yücel Alpay Demir'e çalışmalarından dolayı tebriklerimi sunuyorum. Yeni başkanımız Sn. Mustafa Arha'ya ve yönetimine görevlerinde yılmaz başarılar diliyorum" dedi.
Kocaeli Türk Ocağı Başkanı Mustafa Arha ise ziyaretten çok memnun olduklarını ifade ederek Başkan Filiz'e plaket sundu.

#iyi parti kocaeli#
Bu Konuyu İlk Önce Sen Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Şayir’den 23 Nisan mesajı
Başkan Şayir’den 23 Nisan mesajı
 Başkan NAİL ÇİLER’in 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı mesajı
Başkan NAİL ÇİLER’in 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı mesajı