KOGACE’de 2’nci Kaplan dönemi

Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti'nin olağan kongresinde mevcut Başkan Cemal Kaplan yeniden başkanlık görevine seçildi

KOGACE’de 2’nci Kaplan dönemi
KOGACE’de 2’nci Kaplan dönemi Yalçın AKBULUT
Bu içerik 71 kez okundu.

Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti’nin olağan kongresi Kocaeli Uluslararası Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi. Tek adaylı yapılan kongrede mevcut başkan Cemal Kaplan yeniden seçilmiş başkan oldu. Kongrede söz alan mevcut başkan Cemal Kaplan, “Biz göreve geldiğimizde önemli sözler verdik. Bunlardan biri muhabirlerimiz için Medya Evi  olmasıydı. Bir yeri kiraladık ve gazeteci arkadaşlarımız için 16 Ocak Medya Evi’ni oluşturduk. Bize her zaman destek olan valimiz ve belediye başkanlarımıza sonsuz teşekkür ederim. Yeni dönemde medya evinin kalıcı olmasının sözünü veriyoruz. 5 tane komisyon oluşturacağız. Bu komisyonlarda sadece yönetimdekiler yer almayacak. KOGACE hepimizin yeri.

KOGACE’de 2’nci Kaplan dönemi

“KOGACE, HEPİMİZİN CEMİYETİ”

Bunlardan biri Kadınlar komisyonu. Kadınlar kendi aralarında değişik projelere imza atacaklar ve sahada olacaklar. Spor komisyonu oluşturacağız. Bu kişiler spor camiasını buluşturacak. Avrupa Birliği komisyonu oluşturacağız. Sosyal İşler komisyonu oluşturacağız. Türkiye içerisinde 5 büyük organizasyonumuz olacak. Basın kartları ve üyelerimizle ile ilgili bir komisyon oluşturacağız. Herhangi bir problem olduğunda bu komisyonlar sorunlarla ilgilenecek. KOGACE hepimizin cemiyeti. Cemiyetimize sahip çıkalım. Birbirimize destek olalım” dedi.

KOGACE’de 2’nci Kaplan dönemi

YÖNETİM ŞU İSİMLERDEN OLUŞTU

Cemal Kaplan (NTV), Yunus Kahraman ( Gebze Gazetesi), Hakan Süer (TV41-A Haber), Ahmet Zeki Ayar (Gebze Yeni Haber), Ergün Ayaz (DHA), Refik Fidan (İHA), Emrah Erdoğan (Gebze Yenigün), Abbas Çakar (Sabah Gazetesi), Uğur Ulusoy (Çağdaş Kocaeli), Hüseyin Öziri (Flaş Kocaeli), Boran Kayalar (Demokrat Kocaeli), Miray Baklacı (Kocaeli Gazetesi), Serkan Sıdal (  Gölcük Vizyon), Serdal Erdal (Özgür Kocaeli), Eylem Selvi Arı (Kocaeli Life)

#kogace#
Bu Konuyu İlk Önce Sen Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tütünçiftlikli çevrecilerden Sülfürik Asit tepkisi
Tütünçiftlikli çevrecilerden Sülfürik Asit tepkisi
Belediye başkanlarının fırın şovu
Belediye başkanlarının fırın şovu