Advert Advert Advert

Karsspor ve Kars36spor’un başkanı değişti: “Tesisi parsel parsel sattırmayacağım

Karsspor ve Kars36spor’un kulüp başkanlığını devralan Erkan Aydın, Şehit Ali Gaffar Okkan Tesislerini parsel sattırmayacağını, Karsspor’dan alacağı olan şahıslara herhangi bir ödeme yapılmayacağını söyledi.

Karsspor ve Kars36spor’un başkanı değişti: “Tesisi parsel parsel sattırmayacağım
Karsspor ve Kars36spor’un başkanı değişti: “Tesisi parsel parsel sattırmayacağım Yalçın AKBULUT
Bu içerik 87 kez okundu.

Volkan KARABAĞ

Harbiler taraflar grubunun kurucusu Erkan Aydın Karsspor ve Kars36spor’un kulüp başkanlığını devraldı.

Mevcut başkan Muharrem Yıldız Karsspor ve Kars36spor’un kulüp başkanlığından istifa etti. Yıldız’ın istifasının ardından Harbiler taraflar grubunun kurucusu Erkan Aydın başkanlığı devraldı.

Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkanı Burhan Taş, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Kars İl Temsilcisi Metin Rıza Akıl, amatör spor kulüp başkanları ile spor camiasının katıldığı toplantıda açıklama yapan Erkan Aydın, Şehit Ali Gaffar Okkan Tesislerinin 16 takımın tesisi olduğunu, tesisleri parsel parsel satmak isteyenlere fırsat vermeyeceğini, Karsspor’un vergi, SSK ve elektrik borcu haricinde gerçek borcunun olmadığını, borç adı altında Karsspor’un kapısını çalmaya gelen şahıslarla adliyede hesaplaşacaklarını söyledi.

Aydın, toplantıda Muharrem Yıldız’ı cep telefonuyla aradı. Yıldız toplantıda katılımcılara her zaman Karsspor ve Kars36spor’un her zaman yanında olduğunu, kulüplerden hiçbir alacağının olmadığını beyan ederek, yeni başkan Erkan Aydın’ı tebrik etti.

Aydın, bir dönem 2. Lig’de mücadele eden Karsspor’u yeniden liglerde görmek için elinden gelen her şeyi yapacağını, Karsspor’da Karslı gençlerin top koşturacağını ifade ederek, bugün burada kendisine destek olan herkese teşekkür etti.

Bugüne kadar yaptığı görevinden dolayı Muharrem Yıldız’a teşekkür eden Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkanı Burhan Taş ise yeni başkan Erkan Aydın’a görevinde başarılar dileyerek, Karsspor’u yeniden Liglerde görme arzusunda olduğunu kaydederek, “İnanıyorum ki Karsspor’un alacağı olan şahıslar da, alacaklarını Karsspor’a hibe edeceklerdir.” dedi.

Kaynak: Karsspor ve Kars36spor’un başkanı değişti: “Tesisi parsel parsel sattırmayacağım”

#karsspor#
Bu Konuyu İlk Önce Sen Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Şayir’den 23 Nisan mesajı
Başkan Şayir’den 23 Nisan mesajı
 Başkan NAİL ÇİLER’in 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı mesajı
Başkan NAİL ÇİLER’in 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı mesajı