Nice yıllara Baytar Steakhouse

Baytar Steakhouse kuruluşunun ikinci yılını kutladı

Nice yıllara Baytar Steakhouse
Nice yıllara Baytar Steakhouse Yalçın AKBULUT
Bu içerik 65 kez okundu.

Sakarya’nın Ferizli İlçesi’nde yaklaşık 40 yıldır besicilik yapan İlyas Baytar ve oğulları Chef Enes Baytar ve Chef Emrecan Baytar tarafından; ekonomik krizin yaşandığı dönemde hizmete giren Baytar Steakhouse; kuruluşunun ikinci yılını, kestiği özel pasta ile kutlarken, pandemiye rağmen Serdivan İlçesi’nde hazırlanan 2. şubesinin de açılış tarihinin müjdesini de verdi.

Nice yıllara Baytar Steakhouse

Baytar’dan Ramazan bayramı müjdesi

İlçenin ilk Steakhouse olma gururunu taşıyan ve lezzetli ve kaliteli tatlarıyla kısa sürede büyük bir ivme kazanan Baytar Steakhouse, kuruluşunun 2. yılını yakın dostlarının katılımıyla hazırladıkları özel pasta ile kutladı. Gerçekleştirdikleri sade törende konuşan baba İlyas Baytar ile oğulları Chef Enes Baytar ve Chef Emrecan Baytar; “2. yılımızı bitirip 3. yılımızdan gün aldık. Bize bu günleri nasip eden Rabbimize şükürler olsun. Öncelikle bu zamana kadar bizi yalnız bırakmayan dost ve değerli müşterilerimize teşekkür ederiz” diyerek, duygularını dile getirdi. Ferizli ilçesinden tüm Sakarya’ya yaydığı leziz tatlarıyla ve görsel sunumlarıyla şehrin yemek kültürüne ayrı bir lezzet kazandıran Baytar Steakhouse; Enes Baytar ve Emrecan Baytar’ın şefliğinde 2021 Ramazan Bayramı itibariyle Serdivan’da açacağı 2. Şubesiyle hizmet ağını genişletecek.

Nice yıllara Baytar Steakhouse

 “Lezzet noktasını arttırarak, misafirlerimizi beklediği daha fazla tadla buluşturacağız”

Yaklaşık 40 yıldır besicilik yapan İlyas Baytar ve oğulları Chef Enes Baytar ve Chef Emrecan Baytar, sundukları etlerin kendi besi çiftliğinin ürünleri olup tamamen helal kesim sertifikalı olduğunun altını bir kez daha çizdi. Amaçlarının müşterilerine kaliteli ortamda daha kaliteli etler servis etmek olduğunu vurgulayan Baytar; “Müşteri her zaman haklıdır bilinciyle yola çıkıp daha güzel hizmet vermek için kendimizi her zaman geliştirmekteyiz. Ürünlerimizdeki çeşit ve kalite, fiyatlarımızdaki uygunlukla birleşince, şehrimizde ilk akla gelen mekânlardan olmamızı sağlamıştır. Her biri kendi alanında uzman ve profesyonel personelimizle, yıllardır bu sektörde olmaktan dolayı mutluyuz, gururluyuz. Serdivan İlçemizde Ramazan Bayramı itibariyle hizmete sokacağımız ikinci şubemizle, lezzet noktasını artırarak, misafirlerimizi beklediği daha fazla tatla buluşturacağız” dedi.

#Baytar Steakhouse Ferizli Sakarya Serdivan#
Bu Konuyu İlk Önce Sen Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tütünçiftlikli çevrecilerden Sülfürik Asit tepkisi
Tütünçiftlikli çevrecilerden Sülfürik Asit tepkisi
Belediye başkanlarının fırın şovu
Belediye başkanlarının fırın şovu