Gelecek Partisi’nde Özcan Kam rüzgarı

Gelecek Partisi Sakarya İl Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Özcan Kam, partisinin Kaynarca ve Karasu İlçe teşkilatını ziyaret ederek istişarelerde bulundu

Gelecek Partisi’nde Özcan Kam rüzgarı
Gelecek Partisi’nde Özcan Kam rüzgarı Yalçın AKBULUT
Bu içerik 87 kez okundu.

İlk ziyaretini Kaynarca’ya gerçekleştiren Gelecek Partisi Sakarya Teşkilat Başkanı Özcan Kam, İlçe Başkanı Hikmet Civelek ve Başkan Yardımcıları ile bir araya gelerek ilçe hizmet binasının tutulması ve ilçe bina içerisi gerekli araç, gereçle ile ilgili çalışma başlattı. Başkan Kam, Kaynarca’da Gelecek Partisi’ne gönül veren ve hizmet etmek isteyen vatandaşların İlçe Başkanı Hikmet Civelek ile irtibata geçilmesini istedi.

Gelecek Partisi'nde Özcan Kam rüzgarı

Karasu’da incelemelerde bulundu

Ardından Karasu ilçesine hareket eden Teşkilat Başkanı Özcan Kam, ilçeye yeni atanan Gelecek Partisi Başkanı Salim Direk ve partiye gönül veren vatandaşlar ile yeni tutulan parti binasında incelemelerde bulunarak iç dizaynı için gerekli çalışmalara öncülük etti. İlçe Başkanı Salim Direk ve Yönetimin Karasu ilçesinde Gelecek Partisi’nin hizmet anlamında halkın sesi olacağını dile getiren Teşkilat Başkanı Özcan Kam, Fatih Sevindik Başkanlığı’nda Sakarya İl Teşkilatı olarak tüm ilçe atamalarını en kısa zamanda bitireceklerini söyledi.

Gelecek Partisi'nde Özcan Kam rüzgarı

#gelecek partisi karasu#
Bu Konuyu İlk Önce Sen Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tütünçiftlikli çevrecilerden Sülfürik Asit tepkisi
Tütünçiftlikli çevrecilerden Sülfürik Asit tepkisi
Belediye başkanlarının fırın şovu
Belediye başkanlarının fırın şovu