Advert

BAŞKAN EROL ASKER ADAYLARINI UĞURLADI

Gelenbe, Feslek 'ten. Gidecek 9 asker icin veda programı düzenlendi.

BAŞKAN EROL ASKER ADAYLARINI UĞURLADI
BAŞKAN EROL ASKER ADAYLARINI UĞURLADI
Bu içerik 610 kez okundu.

.

     2020 yılında askere gidecek askerler, yılın ilk günlerinde kesin  listesi belli oldu.

     Gelenbe ve feslek mahallesinde gidecek 9 asker icin , alileleri ve köylülerinin katkisiyla bugün (26 ocak pazar) gündüz yemekli hayrı ve akşam da eğlence törenleri yapıldı.

     Yoğun katılımın yaşandığı yemek ve eğlence merasimine köy sakinlerinin yanında ilçe merkez, cevre mahalle ve koylerden de ilgi vardı.

     Bugün gündüz geleneksel doğa yürüyüşü mazeretiyle yemek törenine katılamayan Buharkent Belediye Başkanı Mehmet EROL, tertibin akşam yapilan eglence törenine katilarak hem askerlerin gurur kaynağı oldu, hemde ailelerin gönlünü alabilmeyi başardı.

     Eglence törenine 2000-2 tertip askerler, aileleri, akrabaları, dost ve sevenlerinin yanısıra, feslek ve gelenbe mahalle muhtarlari ile beraber güzel dakikalar geçirip yoresel oyunlar oynayan başkan EROL ; " -bu kutlu vazifeyi gerçekleştirecek 2000-2 tertip askerlerimize, peygamber ocağı görev yerlerinde şimdiden iyi görevler ve hayırlı teskereler dilerim. Evlatlarımızın bu kutsal görevlerini en iyi sekilde yapacaklarını kanaat eder, sağ salim memleketlerine dönmelerini temenni ederim" dedi.

Bu Konuyu İlk Önce Sen Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Coronada düşüş devam ediyor
Coronada düşüş devam ediyor
“Önce elleriyle besledi, sonra sahiplendi”
“Önce elleriyle besledi, sonra sahiplendi”