TÜM EMNİYET TEŞKİLATININ POLİS HAFTASI KUTLU OLSUN

Kurulduğu 10 Nisan 1845 tarinden bugüne kadar Cumhuriyetimizin en köklü ve temel kurumlarından birisi olan ülkemizin huzur ve güveni için gece gündüz fedakarca görev yapan kahraman Türk polis teşkilatı mensuplarının ve ailelerinin polis haftasını kutlarım.

TÜM EMNİYET TEŞKİLATININ POLİS HAFTASI KUTLU OLSUN
TÜM EMNİYET TEŞKİLATININ POLİS HAFTASI KUTLU OLSUN Yalçın AKBULUT
Bu içerik 322 kez okundu.

Vatandaşımızın can ve mal güvenliğinin en önemli teminatı olan Emniyet teşkilatımız bir hukuk devlati olan Türkiye Cumhuriyeti'nin temel kurumlarındandır.

Polis teşkilatımız toplumun desteğini almak suretiyle üzerine düşen tüm vazifeleri layıkıyla yerine getirmektedir.

Bu kutsal görevi ülkemizin bütünlüğü ve milletimizin geleceği için en başarılı ve en verimli bir şekilde yerine getirmeye devam edeceklerine dair inancım eski bir emniyet mensubu olarak tamdır.

Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK'ün ''Polis asker kadar disiplinli,hukukcu kadar hukuk adamı,bir anne kadar şefkatli olmalıdır.Herkesin polisi kendi vicdanıdır.Fakat polis vicdanı olmayanların karşısındadır''' dediği gibi polis teşkiletımız ülkemizin bölünmez bütünlüğüne sonsuza kadar sahip çıkacaktır.

Görevleri esnasında şehit olan polislerimizi rahmetle anıyor.Hayatta olan Gazilerimize uzun ömür ve sağlık diliyorum.Bu kutsal görevi yerine getiren polislerimize değerli eş ve çocuklarına selam ve sevgilerimi sunuyorum.

Cumhuriyetimiz sizinle nice yıllara bayramınız kutlu olsun.

ŞAHİN AĞÇAY

 

#şahin ağçay asimo#
Bu Konuyu İlk Önce Sen Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tütünçiftlikli çevrecilerden Sülfürik Asit tepkisi
Tütünçiftlikli çevrecilerden Sülfürik Asit tepkisi
Belediye başkanlarının fırın şovu
Belediye başkanlarının fırın şovu