Advert

ZAFER ORTAOKULU İKİNCİ YARIYIL HAZIRLIKLARINI TAMAMLADI

2019-2020 eğitim öğretim döneminin ikinci yarıyılı öncesi okuldaki eksiklikler giderildi.

ZAFER ORTAOKULU İKİNCİ YARIYIL HAZIRLIKLARINI TAMAMLADI
ZAFER ORTAOKULU İKİNCİ YARIYIL HAZIRLIKLARINI TAMAMLADI
Bu içerik 817 kez okundu.

.
2019-2020 Eğitim öğretim yılının 2. dönemi 3 şubatta başlayacak. İlçemizdeki okullar ara dönem tatilinde Okullardaki eksikliklerinin tespiti ve onarımına başladı. 
     Bu çalımalar gayretinde Zafer Ortaokulu Okul Aile Birliği hizmette sınır tanımıyor. ''Biz hep birlikte bir aileyiz'' sloganıyla çalışmalarını sürdüren okul aile birliği üyeleri  ve okul yönetimi , yarıyıl tatilinde okulu ikinci yarıyıla hazır hale getiriyor.
     Okulun tatilde yapılan işleri hakkında bilgi veren okul aile birliği başkanı Kayhan SAÇKAN;
''- Okulumuzun her yönden gelişimi için her okul aile birliği üyemiz üzerine düşen görevi fazlası ile yaptığını'' söyledi. Sınıfların boyanması, kapı kollarının değişimi , sınıf panoları yenilenmesi, musluk ve bataryaların yenilenmesi vb. İşlerini yaptıklarını, kısacası okulun tüm eksiklerinin giderildigini açıklayan SAÇKAN ifadesinde;
 ''-Başta bizlerle birlikte mesai saatinin haricinde bile  sürekli çaba sarfeden okul müdürümüz Sayın Mustafa KOYUNCU'ya, okul aile birliğimizin tüm  üyelerine, okul personellerine tesekkur ettiğini'' ifade etti.
     Okul müdürü Mustafa KOYUNCU da, ''-Gelecegimizin teminatı çocuklarımız için  ne yapsak azdır . Bizler Okul aile birliği başkanımızın bahsettiği gibi hep birlikte bir aileyiz. Öğrencilerimizi kendi ailemizin bir ferdi gibi görüp , kendi evladımız gibi yetiştiriyoruz. Okulumuzun başarılarını hep birlikte gördük ve yaşadık. İnşallah daha fazla başarıdan başarıya koşan bir Okul olacağız. Ben de okul aile birliğimize çalışmalarından dolayı çok teşekkür ederim.'' Dedi.
     Milli Eğitim bakanlığı yayınladığı 2019-2020 Eğitim-Öğretim yılı işgünü Takvimine göre;
3 Şubat 2020 Pazartesi Günü Başlayacak olan 2. Yarıyılın,
İkinci Dönem Ara Tatili 6 Nisan-10 arasında olacağı bildirilmişti. Bu duruma göre öğrenciler ara tatile 3 nisan cuma günü başlayacak, 13 nisan pazartesi günü Okul hayatına devam edecekler. 
Bu ara tatil akabinde takip eden 23 nisan Ulusal Egemenlik ve çocuk bayramı salı günü kutlanacaktır. 
19 mayıs salı günü , 19 mayıs Atatürk'ü anma Gençlik ve Spor Bayramını kutlayacak olan öğrenciler,
23-24-25-26 mayısta 3,5 günlük RAMAZAN BAYRAMI tatiline girecekler. 
Son olarak 2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılının Sona Ermesi olarak belirlenen Tarihte 19 Haziran 2020 Cuma günü Karnelerini alacak olan öğrenciler dönemi bu şekilde kapatacaklar.  

Bu Konuyu İlk Önce Sen Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Coronada düşüş devam ediyor
Coronada düşüş devam ediyor
“Önce elleriyle besledi, sonra sahiplendi”
“Önce elleriyle besledi, sonra sahiplendi”