Advert

Çevreci kardeşlere teşekkür belgesi

İzmit Belediyesi büyük hevesle atık toplayan iki kardeşin heyecanına ortak oldu, kardeşleri teşekkür belgesiyle takdir etti

Çevreci kardeşlere teşekkür belgesi
Çevreci kardeşlere teşekkür belgesi Yalçın AKBULUT
Bu içerik 91 kez okundu.

Geri dönüşüm projelerine çocukların katılmasına önem veren ve birçok çalışmasında erken yaşta çevre koruma bilinci kazandırmaya özendirmeye gayret eden İzmit Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü ekipleri çabaları da takdir ediyor. Atık yağ, elektronik atık ve ambalaj atığı toplama çalışmaları konutlardan büyük destek gören İzmit Belediyesi, Orhan Mahallesi’nde ikamet eden 8 yaşındaki Fatih Efe Şahin ile 5 yaşındaki Beytullah Poyraz Şahin kardeşleri düzenli olarak atık topladıkları için ziyaret etti.

KARDEŞLERE TEŞEKKÜR

Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü ekipleri tarafından yürütülen takdir ve teşvik çalışmaları kapsamında Şahin Ailesi’nin kapısını çaldı. Hazırlıksız olan aile fertleri kapıda belediye ekiplerini görünce önce şaşkınlık yaşadı. Belediye ekipleri, çevre korumanın küçük kahramanları Fatih Efe Şahin ve Beytullah Poyraz Şahin’e sürekli atık toplayıp belediyeye teslim ettikleri için teşekkür etti.  İki kardeşin duyarlı davranışına kayıtsız kalmayan İzmit Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü ekipleri küçük kahramanlara teşekkür belgesi verdi.

#çevreci kardeşler izmit#
Bu Konuyu İlk Önce Sen Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kocaeli Valiliği açıkladı
Kocaeli Valiliği açıkladı
Coronada iniş sürüyor
Coronada iniş sürüyor