Advert

AYNI YERDE BAŞKA KAZA

Itfaiye araci kazasının hemen öncesinde yaşanan başka bir kaza ve oncesindeki diğer kazalar

AYNI YERDE BAŞKA KAZA
AYNI YERDE BAŞKA KAZA
Bu içerik 478 kez okundu.

.

     Dün yaşanan itfaiye araci kazası sonrasında olay yeri cevresindeki insanlardan; "-Bu kaza ilk degildi, daha öncede farkli zamanlarda ayni yerde aynı şekilde başka kazalarda yaşanmıştı" diye ifadeler duyunca, konu hakkında biraz araştırmaya değindik.

     Bir kişinin ifadesiyle haber yapmamiz uygun olmaz deyip, cevredeki diğer başka bölge sakinlerine de sorduğumuzda konunun doğru olduğu hakkında teyid ifadeler edindik.

     "Burada genelde ağır yüklü kamyon ve tır gibi araçlar viraji alamayıp yada frenleri tutmayip ayni sekilde kazalari yaşıyorlar. Biz alıştık ama birkaç ölümle sonuçlanan kazalarda yaşandı. Dolayısıyla insan canı kaybolunca üzülüyoruz. Psikolojimiz etkileniyor" dediler.

     Tam bu arastirmayi derinlestirip daha kesin sonuçlu ifadeler ararken, itfaiye araci kazasının yaşandığı gün 10 saat öncesi 01 şubat 2020 tarihi saat 18:00 siralarinda itfaiye aracinin 100 metre üstünde "D.G." isimli şahsın aynı sekilde kaza yaptığı fakat ucuz atlattığı ifade edildi.

     Bölge halkı bu kazalar sonrası, inceleme ve çalışmaların yapılmasını ve alinabilecek önlemler konusunda ilgili ve yetkilileri bu bölgeye davet ettiklerini ifade ettiler.

 

Bu Konuyu İlk Önce Sen Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAŞKAN SARI, TGRT TV'YE KONUK OLDU, ŞEHRE KAZANDIRACAĞI PROJELERİNDEN BAHSETTİ
BAŞKAN SARI, TGRT TV'YE KONUK OLDU, ŞEHRE KAZANDIRACAĞI PROJELERİNDEN BAHSETTİ
Kocaeli Büyükşehir AFKOM’dan kar uyarısı
Kocaeli Büyükşehir AFKOM’dan kar uyarısı