Advert

Kocaeli Nabız 1 yaşında

Kocaeli basınının en renkli ve en etkili gazetesi Kocaeli Nabız, yayın hayatına başlamasının 1. yılını kutluyor.

Kocaeli Nabız 1 yaşında
Kocaeli Nabız 1 yaşında Yalçın AKBULUT
Bu içerik 112 kez okundu.

DMK Medya bünyesinde 18 Mart 2020 tarihinde internet haber sitesi ile habercilik maratonuna başlayan Kocaeli Nabız, geçtiğimiz yıl TBMM’nin kuruluşunun 100. Yılını 100 sayfalık özel sayısı ile basılı yayıncılığa start vermişti.

Türk yerel basınında bir rekora imza atarak tamamı 100 sayfa yayınlanan ve okurları ile buluşan gazetemizi Kocaeli halkı çok sevdi. Tarafsız ve ilkeli yayıncılık anlayışı genç ve dinamik kadrosu ile yayın hayatında 1 yılı geride bırakan Kocaeli Nabız gazetesinin kurucusu ve imtiyaz sahibi aynı zamanda Darıca Ardahan İl Dernek Başkanı Bülent Işık, 1. yılımız ile ilgili yayınladığı mesaj ile okurlarımıza teşekkür etti.

Işık, mesajında şu sözlere yer verdi “ Türkiye Cumhuriyetinin kuruluşunun temellerinin atıldığı ve Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ilk basın toplantısını düzenlediği Kocaeli ilinde en renkli ve en etkili gazeteyi kurmak ve yaşatmak şahsım için büyük bir onur. Geride kalan 1 yıllık yayın dönemimizde bizlere destek veren Kocaeli Nabız’a sahip çıkan okurlarımız ve tüm zorluklara rağmen görevlerini üstün başarı ile getiren mesai arkadaşlarımız bu başarının gerçek kahramanlarıdır. Hikayesi gazetecilik başarıları ile dolu 1 yılı geride bıraktık. 16 sayfa tamamı renkli kentimize özel bulmacası ile fark yaratan gazetemizin yeni yayın döneminde de habercilik deki başarısını ve istikrarını sürdürmek en büyük dileğimizdir. Tarafsız, objektif, dürüst, ilkeli ve araştırmacı habercilik anlayışımız ile Gebze merkezli Kocaeli’nin tüm ilçelerinde okurları ile buluşan Kocaeli Nabız gazetesi ailesi olarak kamuoyuna verdiğimiz sözü tutmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Pandemi sürecinin zor koşullarına rağmen bu başarıyı yakalamış olmak Kocaeli Nabız’ın bölgemizde yayıncılık anlamında büyük bir eksiği kapatmış olması gerçeğini ortaya koyuyor. Emeği ve katkısı olan herkese tüm ekibim adına teşekkür ediyorum”

Kuruluşunun 1. yılını kutlayan Kocaeli Nabız gazetesini bünyesinde barındıran DMK Medyanın aynı zamanda Çayırova Havadis, Darıca Havadis, Dilovası Havadis ve Gebze Meydan isimli haber siteleri ile de yayın hayatlarını sürdürüyor.

#kocaeli nabız#
Bu Konuyu İlk Önce Sen Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Valiliğimizce Alınan Ramazan Bayramı Tedbirleri
Valiliğimizce Alınan Ramazan Bayramı Tedbirleri
Başkan Büyükakın, Şehit annelerini ziyaret etti
Başkan Büyükakın, Şehit annelerini ziyaret etti