Advert

Bu Günün Çocuklarıyla, Barışın, Huzurun ve İstikrarın Kaynağı Olmaya Devam Edeceğiz

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle Gültepe İlkokulu Müdürü Aşkın İril, Öğretmen Funda Şumuer ve öğrenci Elif Sude Kocaman, Kocaeli Valisi Seddar Yavuz’u makamında ziyaret ederek, çiçek takdiminde bulundular.

Bu Günün Çocuklarıyla, Barışın, Huzurun ve İstikrarın Kaynağı Olmaya Devam Edeceğiz
Bu Günün Çocuklarıyla, Barışın, Huzurun ve İstikrarın Kaynağı Olmaya Devam Edeceğiz Yalçın AKBULUT
Bu içerik 52 kez okundu.

Vali Seddar Yavuz ziyarette yaptığı konuşmalarında; “Dünya üzerinde tarih sahnesine çıktığı zamandan bu yana saygınlığını hiçbir dönemde yitirmemiş, kendi bağımsızlığından ödün vermediği gibi kimsenin de bağımsızlığına ve yaşama hakkına göz dikmemiş bir milletin evlatları bugün Türk Bayrağının altında, Türkiye Cumhuriyeti Devleti ile milletler topluluğunun saygın bir üyesi olarak varlığını muhafaza etmektedir.  Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açıldığı 23 Nisan 1920 tarihi, ülkemizi işgal etme teşebbüsleri karşısında Aziz Milletimizin egemenliği eline aldığı, vatanına sahip çıktığı, bir dönüm noktasını ifade etmektedir. 

Bütün dünya çocuklarının bayramlarını kutlayan Vali Yavuz; “Geçmişte olduğu gibi gelecekte de yeryüzünde barışın, huzurun ve istikrarın kaynağı olmaya bu günün çocukları ile devam edeceğimizin bilincinde olmalıyız. Bu vesile ile bütün dünya çocuklarının; savaşın, çatışmaların, kavgaların olmadığı, çok daha güzel, huzurlu, sağlıklı, çok daha neşeli bir dünyada yaşamaları temennisi ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyorum.” dedi.
Daha sonra 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle temsili olarak Vali olan Gültepe İlkokulu öğrencisi Elif Sude Kocaman yaptığı açıklamada;  “Koronavirüs nedeniyle okulumuza gidemiyoruz ve ben okulumu çok özledim. Lütfen herkes kurallara uysun. Bir an önce okuluma gitmek ve arkadaşlarımı görmek istiyorum.” diyen Elif Sude Kocaman’a, Vali Yavuz teşekkür ederek, hediye verdi.
Konuşmaların ardından Vali Seddar Yavuz, 23 Nisan Ulusal ve Egemenlik Bayramı nedeniyle ziyaretine gelen konukları ile günün anısına fotoğraf çekildi.


 

#seddar yavuz 23 nisan#
Bu Konuyu İlk Önce Sen Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kocaeli Valiliği açıkladı
Kocaeli Valiliği açıkladı
Coronada iniş sürüyor
Coronada iniş sürüyor