Advert

Kocaeli Valisi Yavuz, 23 Nisan Doğumlu 307 Çocuğumuza Doğum Günü Sürprizi Yaptı

Tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs tedbirleri kapsamında evden çıkamayan ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını evlerinde kutlayan çocuklarımızdan doğum günü 23 Nisan’a denk gelen 307 çocuğumuz, Vali Seddar Yavuz tarafından unutulmadı.

Kocaeli Valisi  Yavuz, 23 Nisan Doğumlu 307 Çocuğumuza Doğum Günü Sürprizi Yaptı
Kocaeli Valisi  Yavuz, 23 Nisan Doğumlu 307 Çocuğumuza Doğum Günü Sürprizi Yaptı Yalçın AKBULUT
Bu içerik 71 kez okundu.

Kocaeli  Valimizin talimatları ile belirlenen ve doğum tarihleri 23 Nisan olan, başta öksüz ve yetimler olmak üzere 307 çocuğumuza, Vali Seddar Yavuz, ilçe kaymakamlarımız, kurum müdürlerimiz ve Vefa Sosyal Destek Grupları tarafından doğum günü sürprizi yapıldı.

Vali Seddar Yavuz ve eşi Selda Yavuz’da bu gün Çayırova ilçemizde yaptıkları ziyaretleri esnasında 6 yaşındaki Habibe Aydın’ı sosyal mesafe kuralına uyarak evinde sürpriz bir şekilde ziyaret ettiler ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile doğum gününü kutladılar.

Yavuz çifti doğum gününü kutlamak için gittikleri küçük Habibe’nin  pastasındaki mumları beraber üfleyerek sağlıklı bir ömür temennisinde bulundular ve çeşitli hediyeler verdiler.

Doğum gününü hatırlayarak ziyaret eden Sayın Valimiz ve eşine teşekkür eden Habibe Aydın’ın, mutluluğu yüzüne yansıdı ve ziyarette duygulu anlar yaşadı.

Vali Yavuz ayrıca, Gölcük ilçemizde ikamet eden Halıdere Ortaokulu 8. Sınıf öğrencisi Efe Sarıuvanlar’ı  ise görüntülü arayarak doğum gününü ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutladı.

Daha güzel günlerde, sağlıkla ve kucaklaşarak bir araya gelme temennisinde bulunan Vali Yavuz, tüm çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutladı.

#seddar yavuz 23 nisan#
Bu Konuyu İlk Önce Sen Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çiler; Ramazan Bayrama ulaşmanın huzuru içerisindeyiz
Çiler; Ramazan Bayrama ulaşmanın huzuru içerisindeyiz
Hemşireler Haftası Kutlama Mesajı
Hemşireler Haftası Kutlama Mesajı