Advert

BUHARKENT 'de 2 GECEDİR HAREKETLİ SAATLER

İçiyor kaçıyor ama mutlaka yakalaniyor.

BUHARKENT 'de 2 GECEDİR HAREKETLİ SAATLER
BUHARKENT 'de 2 GECEDİR HAREKETLİ SAATLER
Bu içerik 624 kez okundu.

     Buharkent ilce emniyeti mensuplari 2 gündür gece mesaisinde hareketli dakikalar geciriyor.
Virüsle mucadele kapsaminda ilcenin degisik bölgelerinde kontrol noktalarini olusturan ekipler, izin belgesi ile birlikte rutin kontrollerinide sürdürmekte.
Her ne olduysa bu kontrollerde yaşandı.
     15.04.2020 günü saat 01.20 sıralarında birinci Kontrol noktasında dur ihtarına uymuyarak kaçan 16 R* *** plakali araç trafik ekibinin takibi ile Ortakçı kavşağında yakalanmış, sürücü K. Y. alkolmetreye üflemediği için 2 yıl ehliyetine el konulmuştur. Dur ihtarına uymadığı için ve alkolmetreye üflemediği için idari para cezasinida carptirildi.
     16.04.2020 tarihinde de saat 03:20 sularinda ikinci kontrol noktasindan kaçan 20 B* *** plakali arac dur ihtarina uymayarak ekipleri pesine takti. Ortakci yol kavsaginda yakalanan arac, sürücüsü M. S. Yapilan kontrollerde 219 promil alkollü oldugu tespit edildi. Bu araç sürücüsünün de ehliyetine el konularak idari para cezasina carptirildi.
     Yine ayni gece saatlerinde buldan ikametli 20 R* *** plakali arac sürücüsüne izin belgesi soruldu, izin belgesi olmadigini ifade arac sürücüsüne beklemesi söylendi. Bir sure sonra izin belgesi alınamadığı için geri gönderilmek istenen arac ve surucusu bir firsat kollayarak kontrol noktasindan kacti. Azizabat kasabasina gidecegi ogrenilen arac sürücüsü, kisa bir süre sonra guzergahtaki başka kontrol noktasinda yakalanarak idari para cezalarına çarptırıldı.

     2 gündür yoğun mesai harcayan Buharkent polisine herkes adına teşekkür eder Allah kolaylık vermesini temenni ediyoruz. Ayrıca yapmış oldukları önlemler sayesinde salgın ilçemizden uzak duracaktır.

Bu Konuyu İlk Önce Sen Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Coronada düşüş devam ediyor
Coronada düşüş devam ediyor
“Önce elleriyle besledi, sonra sahiplendi”
“Önce elleriyle besledi, sonra sahiplendi”