Advert

BUHARKENT ANADOLU LİSESİNE KAVUŞUYOR.

BAŞKAN EROL KEPÇENİN BAŞINA GEÇTİ. BİSMİLLAH DİYEREK ÇALIŞMALARA YERINDE BAŞLATTI.

BUHARKENT ANADOLU LİSESİNE KAVUŞUYOR.
BUHARKENT ANADOLU LİSESİNE KAVUŞUYOR.
Bu içerik 1450 kez okundu.

.
     Buharkent ilçesi uzun zamandır yapılması beklenen Anadolu Lisesine sonunda kavuşuyor. 
Artık Çocuklarımız Kuyucak ilçesine gitmekten kurtulacak. Buharkentimiz Bi okula daha kavuşacak.
.

     Buharkent Belediye Başkanı Sn. Mehmet EROL, Kepçenin başına geçti, Bismillah diyerek  ''BUHARKENT'de Bir Büyük Hizmet Daha Başladı dedi... BUHARKENT Belediyesi olarak 24 Derslikli ANADOLU LİSESİ YAPIYORUZ'' diyerek Çalışamalara yerinde inceleyerek start verdi.  

     Anadolu Lisesi Projesi için İhale bedelinin 5,563,000.00 TL +KDV olduğunu ve projenin 12 ayda tamamlanmasını hedeflediklerini Belirten Başkan EROL, 24 Derslik Anadolu Lisesini Buharkente kazandırma Şerefine nail olmaktan onur ve gurur duyacağını belirtti.
     Bununla da Yetinmeyeceğiz diyen EROL; ''Sırada Kapalı Pazar var''  Yakında pazaryeri inşaatına da başlayacağız diyerek bir müjde daha verdi. 
     Aynı zamanda hafriyatından İlk günden yaptığı açıklamada ;
'' Kapalı Pazar Yeri yapacağımız yerin karşılığı olarak tahaahütte bulunduğumuz 24 Derslikli Anadolu Lisesi inşaatımız bugün başladı. Buharkent ‘imize, milletimize hayırlı uğurlu olsun.'' diyerek sözlerine devam etti. 


     Çalışmalara Meclis üyeleri ile birlikte Ak parti ilçe başkanı Uğur Kul ve MHP ilçe başkanı Mustafa Çakır ile birlikte inceleyen Başkan EROL, Halkın güvenini bir kez daha kazandı. 
     Hafriyat çalışmalarını sosyal medya hesabından da duyuran Başkan EROL'a, Halktan da ''Hayırlı olsun'', ''Kolay Gelsin'', ''Tebrik ediyorum, Rabbim güç versin yolunuz açık olsun'', ''Emeği geçenlerden Allah razı olsun'',''Buharkent'de Altın dönem devam ediyor'' şeklinde olumlu yorumlar ve cevaplar alan Başkan EROL, Çalışmaları yakından takip edeceğini ve Bi an önce tamamlanması için ne gerekiyorsa yapacağını ifade etti.
 
     Daha önceki röportajlarımızda Bu okulun müjdesini veren Başkan EROL, vaadlerini bir bir gerçekleştireciğinin teminatını vermiş oldu. Önceki Toplu konut projesini açıklarken de zaten ''Toplu konutdan elde edilen gelir ile Toplu Konut alanının yanına Anadolu lisesi de yapılacak'' diyen başkan'' Toplu konutdan önce Anadolu lisesinin hafriyatına başlayarak bu sözünün altına imzasını resmen atmış oldu. 

     Röportajımızda, ''Çarşı içindeki eski istiklal okul alanınıda kapsayan,  KAPALI PAZAR YERİ inşaatı için, Başka alana Önce okul inşaatına başlamamız gerekirdi, Allahın izni ile buna başladık. Şimdi sıra İmar iznini aldığımız ve eski okulun yerini de içine kapsayan daha büyük ve daha kullanışlı KAPALI PAZAR YERİ  inşaatına gönül rahatlığı ile başlayabiliriz'' dedi. 
     Başkan EROL; ''Artık önlerinde hiçbir engelin kalmadığını, Buharkent halkının hizmetin en iyisini hakettiğini ve bu hizmeti bizimle daim olarak alabileceğini'' söyledi. 
     ''Gelişen Buharkentin Değişen Çehresi ile Artık Göç veren değil, Göç alan Bir Buharkent hayal ettiklerini de cümlelerine ekledi. 
     Anadolu lisesi inşaatı devam ederken 2020-2021 Eğitim öğretim yılında, İlçemizdeki Zafer ortaokulun üst katında Anadolu lisesi 1. Sınıf eğitimine başlanılması için çalışma yaptığını belirten EROL, Gerekirse izin alınması halinde bu şekilde başlayıp, Okul inşaatı tamamlanınca eğitime ara vermeden yeni binasında devam edileceğini ifade etti.
     İlçemizde Eksik olan Anadolu lisesi ihtiyacını bu okul bittiğinde tamamlanacağını, Ve kuyucak Andaolu lisesine gitmek zorunda olan Öğrencilerimizin artık İlçemizde de aynı kalitede Eğitime devam edeceğini'' ifade etti. 

 

Bu Konuyu İlk Önce Sen Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MİNİK KALBİ 3 YILDA 4 AMELİYATLA DÜZELTİLDİ
MİNİK KALBİ 3 YILDA 4 AMELİYATLA DÜZELTİLDİ
Başkan Büyükakın, ‘’Çok önemli sağlık ve sosyal hizmetlerine imza attık’’
Başkan Büyükakın, ‘’Çok önemli sağlık ve sosyal hizmetlerine imza attık’’