Advert

DİŞ HEKİMİ BÜLENT AZMAN VİRÜSE YENİLDİ

İlçeyi hüzne boğan ölüm

DİŞ HEKİMİ BÜLENT AZMAN VİRÜSE YENİLDİ
DİŞ HEKİMİ BÜLENT AZMAN VİRÜSE YENİLDİ
Bu içerik 4726 kez okundu.

     Buharkent ilçesinde yaklaşık 30 yıldır diş hekimi olan, ve uzun süredir tek başına bu vazifeyi sürdüren Doktor Bülent Azman Bugün (16 Kasım 2020 Pazartesi) Hayatını kaybetti.

     Cumartesi Günü (14 Kasım 2020) sağlık sorunları nedeniyle ambulans ile Nazilli Devlet Hastanesine kaldırılan Doktor Bülent Azman'a Covid 19 teşhisi konuldu, 2 gündür yoğun bakımda tedavi gördüğü Nazilli devlet hastanesinde bugün öğle saatlerinde vücudunun yeterli direnç gösteremeyerek virüse yenik düştü. 

     61 yaşında hayatını kaybeden Dr. Azman'ın Ölüm haberi kısa zamanda ilçede herkes tarafından duyuldu ve İlçeyi hüzne boğdu. 
yaklaşık 30 yıllık mesleki hayatı boyunca İlçede birçok kişiyi tedavi eden Azman, hastaları ve sevenleri tarafından sosyal medyada taziye mesajları ile ifade edildi.

     İlçemiz zafer mahallesinde ikamet eden, 1983 yılında Dokuz eylül üniversitesi diş hekimliği fakültesinden mezun olduktan sonra tüm mesleki kariyerini ve faaliyetini Buharkent ilçesinde gerçekleştiren Azmanın ölümü ilçe sakinleri tarafından ''Benide muayene etmişti'' cümlesini kullandırdı.

     Merhumun cenazesi hakkında şimdilik bi bilgi verilmedi.
Cenaze hakkında bilgi geldiğinde grup sayfamızdan bilgilendirme yapılacaktır.

Bu Konuyu İlk Önce Sen Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Coronada düşüş devam ediyor
Coronada düşüş devam ediyor
“Önce elleriyle besledi, sonra sahiplendi”
“Önce elleriyle besledi, sonra sahiplendi”