Advert

“EMNİYET TEŞKİLATIMIZIN YANINDAYIZ”

Ak Parti Karasu İlçe Başkanı Hasan Yavuzyiğit ve Yönetim Kurulu Üyeleri İçişleri Bakanlığı Tarafından Yatırım Programına Alınan Sakarya Valiliği Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı tarafından yapılan Karasu İlçe Emniyet Müdürlüğü bina inşaatının devam eden çalışmalarını yerinde inceledi.

“EMNİYET TEŞKİLATIMIZIN YANINDAYIZ”
“EMNİYET TEŞKİLATIMIZIN YANINDAYIZ” Yalçın AKBULUT
Bu içerik 99 kez okundu.

Karasu ilçe emniyet müdürlüğümüz için uzun zamandır ihtiyaç duyulan yeni binanın İnşaatı hızla devam etmektedir. Yeni Emniyet Binası ilçemize kazandırılacak ve Karasu’nun gelecek zaman diliminde ki ihtiyaçlarına da cevap vermiş olacaktır.  

Karasu İlçesinde görevli Emniyet mensuplarının çalışmalarını takdirle karşıladığını belirten Ak Parti İlçe Başkanı Hasan Yavuzyiğit ; “Emniyet Müdürlüğümüz ilçemizde asayişi sağlamanın yanı sıra vatandaşlarımızın huzurlu bir şekilde yaşaması adına gece gündüz demeden, fedakârca can ve mal güvenliğimiz için çalışarak başarılı hizmetlere imza atıyorlar. Vatandaşlarımızın birlik, beraberlik, huzur ve barışı adına ilçemizde gösterdikleri üstün gayretler ve başarılı çalışmalarından dolayı tüm emniyet mensuplarımıza teşkilatımız adına teşekkür ediyorum. Karasu ak parti ilçe teşkilatı olarak da gerekli tüm konularda Emniyet Teşkilatımıza destek vermeye hazırız” dedi.

#karasu emniyet#
Bu Konuyu İlk Önce Sen Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Coronada düşüş devam ediyor
Coronada düşüş devam ediyor
“Önce elleriyle besledi, sonra sahiplendi”
“Önce elleriyle besledi, sonra sahiplendi”