Advert

ÇİLER'DEN BASIN ONUR GÜNÜ AÇIKLAMASI

Gebze Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nail Çiler’in 16 Ocak Basın Onur Günü Mesajı

ÇİLER'DEN BASIN ONUR GÜNÜ AÇIKLAMASI
ÇİLER'DEN BASIN ONUR GÜNÜ AÇIKLAMASI Yalçın AKBULUT
Bu içerik 56 kez okundu.

Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ün 16 Ocak 1923 tarihinde Cumhuriyeti kuracağını ilk kez duyurduğu, İzmit Kasr-ında basınımızı bir araya topladığı gün; basınımızın “Onur Günü”dür.

Basınımız toplumun her kesiminde yaşanan sorunların ülkeye, ulusal basına yayılmasına çalışırken; diğer taraftan ülke ve dünya gündemine ilişkin gelişmelerin ve haberlerin duyurulmasında aracı olmakta, kamuoyu oluşturulmasında etkin bir rol üstlenmektedir. Dünyanın bilgilenmesi, yönlenmesi ve tüm insanlığın birbirinden haberdar olması için basın mensuplarımız, mesai kavramı gözetmeden çalışmaktadır. Doğru ve hızlı bir şekilde bizleri bilgilendiren tüm basın mensuplarımıza ve aynı zamanda, şehrimizde ve bölgemizde yaşanan olaylardan ve gelişmelerden haberdar olmamızı sağlayarak kentimizin sosyal, kültürel ve ekonomik gelişmesine önemli katkılar sağlayan yerel basınımıza teşekkür ediyorum.

Sorumlulukla ve tarafsız bir anlayışla görevini yerine getiren, Gebze için düşündüğümüz her projemizde aynı heyecanla birlikte koştuğumuz ve birlikte yorulduğumuz, bizlere daima destek olan başta yerel basınımız olmak üzere; tüm gazetecilerimizin 16 OCAK BASIN ONUR GÜNÜ'nü yürekten kutluyor, başarıyla yürüttükleri mesleklerinde kolaylıklar diliyorum.

#çiler#basın onur günü#
Bu Konuyu İlk Önce Sen Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Coronada düşüş devam ediyor
Coronada düşüş devam ediyor
“Önce elleriyle besledi, sonra sahiplendi”
“Önce elleriyle besledi, sonra sahiplendi”