Advert

Doktor Uğur Tolun’un Cansız Bedenine Ulaşıldı

Yakınları tarafından 13.01.2021 günü akşam saatlerinde kayıp olduğu ve haber alınamadığı ihbarı yapılan Dr. Uğur Tolun’un cep telefonu sinyali ve diğer edinilen bilgiler doğrultusunda derhal arama faaliyetlerine başlanmıştır.

Doktor Uğur Tolun’un Cansız Bedenine Ulaşıldı
Doktor Uğur Tolun’un Cansız Bedenine Ulaşıldı Yalçın AKBULUT
Bu içerik 98 kez okundu.

Olabilecek bütün ihtimaller değerlendirilmek suretiyle, Kocaeli AFAD, Sakarya AFAD, Kırklareli AFAD, Jandarma, JAK, Emniyet, Kocaeli İtfaiyesi, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Kartepe Zabıta, Kızılay, UMKE, AKUT, İHH, AFGD, Kross Motorcular, Türkiye İzcilik Federasyonu Kocaeli ve ANDA olmak üzere; 70 araç, 5 Drone, arama köpekleri, 1 Bot ve 218 personelin katılımları ile geniş bir bölgede arama ve tarama faaliyeti yürütülmüştür.

 

14.01.2021 günü sabahı başlatılan, arama yapılan arazinin ve mevsim şartlarının olumsuzluğuna rağmen,  Kocaeli  Valisi  Seddar YAVUZ’un gözetim, denetim ve bizzat katılarak devam ettirilen çalışmalar neticesinde; İlimiz Kartepe ilçesi Suadiye Mahallesi Yıldırım Sokak üzerinde bulunan sazlık alanda kendine ait araç ile kaza yaptıktan sonra, su kanalına takla atarak düştüğü ve ilk belirlemelere göre Dr. Uğur Tolun’un burada vefat etteği anlaşılmıştır.

Dr. Uğur TOLUN’un vefatından dolayı duyduğumuz üzüntümüzü belirtiyor, kendisine Allah’tan Rahmet, kederli ailesi ve sağlık camiası ile bütün sevenlerine başsağlığı ve sabırlar diliyoruz. 

 

#dr.uğur tolun
Bu Konuyu İlk Önce Sen Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Rahmi M. Koç Müzesi yeniden açıldı
Rahmi M. Koç Müzesi yeniden açıldı
KULAKTA EN SIK GÖRÜLEN 5 HASTALIK!
KULAKTA EN SIK GÖRÜLEN 5 HASTALIK!