Advert

EL SANATLARI KURSLARINDA TELAFİ EĞİTİMLERİ BAŞLADI

Edremit Belediyesi Ev Kadınları El Sanatları Merkezi’nde 2020 döneminde Pandemi dolayısı ile ara verilen kurslar sosyal mesafeli ve yarı kapasiteli olarak başladı.

EL SANATLARI KURSLARINDA TELAFİ EĞİTİMLERİ BAŞLADI
EL SANATLARI KURSLARINDA TELAFİ EĞİTİMLERİ BAŞLADI Yalçın AKBULUT
Bu içerik 92 kez okundu.

Edremit Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Ev Kadınları El Sanatları Merkezi’nde geçtiğimiz yıl koronavirüs salgını dolayısıyla ara verilen kurslar yeniden başladı. Pandemi kurallarına uygun şekilde sosyal mesafeli ve yarı kapasiteli olarak başlatılan kurslarda Ev dekorasyon ve süsleme branşında kursiyerler cam, ahşap, seramik boyama ve mobilya deklarasyonu alanında eğitmenler gözetiminde çalışmalara pandemi öncesinde kaldıkları yerden devam ediyorlar.

Kültür ve Sosyal ve İşler Müdürü Ömer Güçlü ile birlikte kursu ziyaret eden Edremit Belediyesi Özel Kalem Müdürü ve Belediye Sözcüsü Tayfun Canlı, Başkan Selman Hasan Arslan’ın öncülüğünde ilçenin her alanında olduğu gibi kadınlara yönelik faaliyetlerin devam ettiğini ifade etti. Canlı, “Kadınlarımızdan gelen talepler doğrultusunda pandemi önemlerini en üst seviyede tutarak kurslarımıza başladık. Önceliğimiz sağlık olmak kadıyla pandemi koşulları el verdikçe kadınlarımızın el becerilerini geliştirip aile bütçelerine katkı sağlayabilecekleri kurslarımız devam edecek” dedi

#el sanatları edremit#
Bu Konuyu İlk Önce Sen Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İnternet yasasına ve İGF'ye Başkent'ten tam destek
İnternet yasasına ve İGF'ye Başkent'ten tam destek
GAZETECİ YAVUZ DONAT BAŞKAN KIRLANGIÇ'I ZİYARET ETTİ
GAZETECİ YAVUZ DONAT BAŞKAN KIRLANGIÇ'I ZİYARET ETTİ