Advert

Tapu Müdürlüğünde Başarı Ödüllendirildi

Kocaeli Gebze Kaymakamı Mustafa Güler, İlçe Tapu Müdürlüğünde görevlerinde başarılı görülen 8 memura başarı belgesi verdi.

Tapu Müdürlüğünde Başarı Ödüllendirildi
Tapu Müdürlüğünde Başarı Ödüllendirildi Yalçın AKBULUT
Bu içerik 64 kez okundu.

Tapu Müdürlüğünde düzenlenen törende konuşan Kaymakam Mustafa Güler, Tapu hizmetlerinin ülkemiz ve her fert için çok önemli olduğunu, bu nedenle doğru, güvenilir ve süratli hizmetin sağlanması, çok dikkatli ve özverili çalışma yapılması gerektiğini, yapılan yanlış ve hataların şahısları bağladığını, yanlış tutum ve davranışlarında en sert şekilde cezalandırılacağını, kurumların töhmet altına sokulmasına müsaade edilmeyeceğini belirterek Tapu Müdürlüğünde yakında başlanacak olan tadilat ile çalışanlarımızın daha iyi şartlarda görev yapması sağlanacağı gibi vatandaşlarımızın da daha nitelikli hizmet almalarının sağlanacağını, yapılacak tadilattan sonra hiçbir vatandaşımızın bina dışında beklemeyeceğini, bina içerisine yapılacak bekleme salonunda sırasını bekleyeceğini, soğuktan, yağmurdan ve güneşten uzak huzurlu bir ortam oluşturulacağını belirtti.  
 
Tapu Müdürümüzün ilçemizde göreve başlamasından sonra tapu hizmetleri daha iyi bir noktaya taşındığını ve tadilat işlerinin başladığını söyleyen Kaymakam Güler, Tapu Müdürlüğümüze ve görevlerini başarıyla yürüten tüm personele teşekkür ettiğini söyledi. Akabinde teşekkür konuşması yapan İlçe Tapu Müdürü Ekrem Kumuşoğlu “Kaymakamımıza çok teşekkür ediyoruz, her zaman desteklerini ve yardımlarını alıyoruz, başarılı personelimize başarı belgesi verilmesi bizleri çok mutlu etti. Kaymakamımızın bu davranışı bizleri daha iyi çalışmaya teşvik etmektedir. Vatandaşımız hizmetin en güzeline layıktır” dedi. Kaymakam Mustafa Güler’e gerçekleştirdiği ziyaretinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkürlerini sundu. 

#gebze tapu#
Bu Konuyu İlk Önce Sen Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KULAKTA EN SIK GÖRÜLEN 5 HASTALIK!
KULAKTA EN SIK GÖRÜLEN 5 HASTALIK!
Kocaeli Emniyeti göz açtırmıyor
Kocaeli Emniyeti göz açtırmıyor