KTO- Azerbaycan Ticaret Odası online ikili iş görüşmeleri başlıyor

Körfez Ticaret Odası ve Azerbaycan Ticaret Odası çevrimiçi olarak düzenlenecek olan B2B iş görüşmelerinde 06-07 Mayıs 2021’de bir araya geliyor

KTO- Azerbaycan Ticaret Odası online ikili iş görüşmeleri başlıyor
KTO- Azerbaycan Ticaret Odası online ikili iş görüşmeleri başlıyor Yalçın AKBULUT
Bu içerik 95 kez okundu.

Daha önce Bosna Hersek Ticaret Odası kadın girişimcileri ile benzer bir etkinlikte bir araya gelinen organizasyona bir yenisini daha ekleyen Körfez Ticaret Odası inşaat ve yapı sektöründen girişimcilere ve şirketlere yönelik olarak da ikili iş görüşmeleri organize etti. Organizasyon ile ağ kurmak, iletişim kurmak, deneyim alışverişinde bulunmak, aynı zamanda Covid-19’un iş hayatı üzerindeki etkilerini azaltmak ve yeni iş ortaklıkları kurulması amaçlanıyor.

7 DİLDE ÇEVİRİ DESTEĞİ

Körfez Ticaret Odası ve Azerbaycan Ticaret Odası arasında yapılacak olan bu etkinliğe katılanlar, iş toplantıları için sağlanan platforma ücretsiz olarak kayıt olabilecek, tanıtım materyalleri gönderebilecek, diğer katılımcıların profillerini görüntüleyebilecek ve doğrudan B2B çevrimiçi toplantılar yapabilecek. Doğrudan görüşmeleri dileyenler Zoom üzerinden tercüme desteği olmadan ve ayrıca chat kısmı üzerinden 7 dilde tercüme desteği ile de yazılı olarak yapabilecek.

 

 

#kto azerbaycan#
Bu Konuyu İlk Önce Sen Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Bakan Karaismailoğlu’ndan  Başkan Büyükgöz’e Ziyaret
Bakan Karaismailoğlu’ndan Başkan Büyükgöz’e Ziyaret
Erdoğan’la bir araya gelen Macron’dan ilk açıklama
Erdoğan’la bir araya gelen Macron’dan ilk açıklama