Işıl Işıl Dilovası kıskandırıyor

Göreve geldiği günden bu yana seçim beyannamesinde söz verdiği projeleri tek tek hayata geçiren Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir, Yükselen Şehir Dilovası vizyonu için önem arzeden ışıklandırma çalışmalarını da tüm hızıyla sürdürüyor.

Işıl Işıl Dilovası kıskandırıyor
Işıl Işıl Dilovası kıskandırıyor     Yalçın AKBULUT
Bu içerik 88 kez okundu.

Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir’in seçim öncesi sözünü verdiği ve ilçeye ayrı bir güzellik katan dekoratif aydınlatma çalışmaları ilçenin dört bir yanında artarak uygulanmaya devam ediyor. Geçtiğimiz yıl Eynerce Kavşağı’nın bitirilmesi ile birlikte bağlantı yolları olan ve ilçenin önemli caddelerinden Yavuz Sultan Selim ve Bağdat Caddeleri’nin aydınlatılması ile başlayan dekoratif aydınlatma çalışmaları ilçeye ayrı bir değer katmıştı. 

SÖZ VERDİĞİMİZ GİBİ 

Vatandaşlar tarafından beğenilen ve büyük takdir toplayan aydınlatma çalışmaları ilçenin diğer ana cadde ve sokaklarında da hızla devam ediyor.  

Konuyla ilgili konuşan Başkan Şayir, “Söz verdiğimiz gibi “Yükselen Şehir Dilovası” yolunda tüm projelerimiz tek tek hayata geçmeye devam ediyor. İlçemize görsel olarak büyük değer katan dekoratif aydınlatma çalışmalarımız her geçen gün yeni sokak ve caddeleri aydınlatmaya devam ediyor. Halkımız tarafından da büyük beğeni toplayan bu çalışmalarımızda sıra Diliskelesi Mahallesi Cumhuriyet Caddesi, Mimar Sinan Mahallemizin işlek caddesi olan Mimar Sinan Caddesi, Orhangazi ve Mimar Sinan Mahallesi'nin ortak caddesi olan İstiklal Caddesinin  aydınlatılmasına geldi. İnşallah 25 Mayıs’ta yapılacak ihalenin ardından kısa sürede çalışmalar başlatılacak ve bittiğinde ilçemiz daha ışıl ışıl olacaktır. Şimdiden ilçemize hayırlı olsun diyorum” dedi. 

#dilovası ışıl ışıl#
Bu Konuyu İlk Önce Sen Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Metro da tünel açma çalışmaları başladı
Metro da tünel açma çalışmaları başladı
Koronavirüs tablosunda son durum açıklandı
Koronavirüs tablosunda son durum açıklandı