ÇİLER'DEN DARICA'YA ÇİFTE BAYRAM

Gebze Ticaret Odası, Darıca’da hayata geçireceği kompleks projesine büyük bir proje daha ekledi. Başkan Nail Çiler, Darıca İlçe Sağlık Müdürlüğü’nün talebi üzerine Darıca’daki 112 Acil Servis İstasyonuna bir tane daha istasyon ekleyeceklerini söyledi.

ÇİLER'DEN DARICA'YA ÇİFTE BAYRAM
ÇİLER'DEN DARICA'YA ÇİFTE BAYRAM Yalçın AKBULUT
Bu içerik 86 kez okundu.

Konu ile ilgili sorularımızı yanıtlayan Başkan Çiler, “Daha önce Gebze Ticaret Odası olarak Gebze’de 3, Dilovası’nda 1 ve Darıca’da da 1 adet 112 Acil Servis istasyonu yapmıştık. Darıca ilçe Sağlık Müdürlüğünün talebi üzerine 1 adet daha yapmayı kararlaştırdık. İlçe Sağlık Müdürlüğü Darıca’nın Nene Hatun Mahallesi’nde yer buldu, bayramdan sonra çalışmalar başlayacak” diye konuştu.

Başkan Çiler, yine Darıca’da çeşitli kurum ve kuruluşları bünyesinde barındıracak olan ‘kompleks’ projesi inşaat ihalesinin de Bayramdan sonra yapılacağı müjdesini verdi.

Başkan Çiler, tam kapanma tedbirleri ve Covid-19 vakaları ile ilgili sorumuzu ise şöyle yanıtladı; ”Maske, mesafe ve temizlik kuralına uymalıyız. Bununla birlikte, karantina süresi 14 güne çıkmalı. Karantina süresi tamamlandığında da mutlaka test yapılmalı. Kişilerin aşı ile birlikte pozitif ve negatiflik durumları da HES kodunun içinde olmalı, aksi takdirde HES kodu sorgulaması işe yaramaz.”

#nail çiler#
Bu Konuyu İlk Önce Sen Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Bakan Karaismailoğlu’ndan  Başkan Büyükgöz’e Ziyaret
Bakan Karaismailoğlu’ndan Başkan Büyükgöz’e Ziyaret
Erdoğan’la bir araya gelen Macron’dan ilk açıklama
Erdoğan’la bir araya gelen Macron’dan ilk açıklama