GTO Başkanı Çiler'den Anneler günü mesajı

Gebze Ticaret Odası yönetim kurulu başkanı Nail Çile'in Anneler günü mesajı

GTO Başkanı Çiler'den Anneler günü mesajı
GTO Başkanı Çiler'den Anneler günü mesajı Yalçın AKBULUT
Bu içerik 163 kez okundu.

Philadelphialı Anna Jarvis; annesinin vefatının ardından yaşadığı acıyı atlatamaması üzerine bugünün anneler günü olarak kutlanması için 1907’de bir kampanya başlatmış ve bir sene sonra söz konusu ülkede mayıs ayının ikinci pazar günü, Anneler Günü olarak kutlanmaya başlanmıştır. 1911 tarihinde hemen hemen her ülkede kutlanmaya başlanan bu özel gün; ülkemizde ise ilk kez 9 Mayıs 1955'te kutlanarak, günümüze kadar ulaşmıştır.

Dünyaya geldiğimiz andan itibaren üzerimizden sevgisini ve duasını eksik etmeyen, koşulsuz ve karşılıksız gayretiyle bizleri hayata hazırlayan annelerimizin emeklerinin boşa gitmediğini göstermek, gurur duymalarını sağlayarak onların yüzlerinin gülmesine sebep olmak annelerimiz için en büyük armağandır.

Başta şehit annelerimiz olmak üzere, her alanda öğretici ve yol gösterici, bir günümüzde değil her günümüzde hayatın bütün güzelliklerine layık olan tüm annelerimize ve annelik ruhu taşıyan herkese sevgilerimi sunuyor; sağlıklı ve huzurlu bir ömür diliyorum. 

Sevgi, sabır ve güzelliğin tarifi; hayatın acısını ve tatlısı hep beraber yaşadığımız şehit annelerimizin, evlatlarını kaybeden annelerin, annesini kaybedenlerin, bütün annelerimizin ve annelik ruhu taşıyan herkesin Anneler Günü kutlu olsun.

#nail çiler#
Bu Konuyu İlk Önce Sen Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kemal Kılıçdaroğlu Kocaeli’de
Kemal Kılıçdaroğlu Kocaeli’de
Türkiye’yi Daha İyi Noktalara Taşımamız Gerekiyor
Türkiye’yi Daha İyi Noktalara Taşımamız Gerekiyor