Akademi Hastanesinden önemli transferler

Geçtiğimiz aylarda 20. Yılını kutlayan Akademi Hastanesi, iki değerli hekimin daha kadrosuna katılmasının mutluluğunu yaşıyor.

Akademi Hastanesinden önemli transferler
Akademi Hastanesinden önemli transferler Yalçın AKBULUT
Bu içerik 93 kez okundu.

Yönetim Kurulu Başkanı Kubilay KIRMAN ve Başhekim Dr. Erhan UYSAL,  kentimizde başarıları ve yaklaşımları ile sevilen Dahiliye Uzmanı Fatma Şahin ve özellikle tümör ve obezite cerrahisi konusunda deneyimleri ile adından sıkça söz ettiren Genel Cerrahi Uzmanı Dr. Çağrı TİRYAKİ’ye  aramıza hoş geldiniz diyerek başarılarının devamını dilediler.

Uzm. Dr. Fatma Şahin (Dahiliye Uzmanı) 

Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu olan ve kentimizde uzun yıllardır Seka Devlet Hastanesi’nde görev yapan Dahiliye Uzmanı Dr. Fatma Şahin artık hastalarını Akademi Hastanesi’nde ağırlayacak.

Renkli kişiliği ve işindeki tecrübesiyle bir çok ailenin hayatına dokunmuş olan kentimizin sevilen hekimlerinden Uzm. Dr. Fatma Şahin, mayıs ayı itibari ile Akademi Hastanesi’ndeki görevine başladı.

 

 Op. Dr. Çağrı Tiryaki 

1979 İzmir doğumlu Op. Dr. Çağrı Tiryaki, 2002 yılında İstanbul Üniversitesi, Çapa Tıp Fakültesinden mezun oldu. Genel Cerrahi ihtisasını Kocaeli’de tamamladı ve uzun yıllar Kocaeli Eğitim Araştırma Hastanesinde Uzman Doktor ve Öğretim Üyesi kadrolarında görev aldı.

​Dr. Çağrı Tiryaki, sindirim sistemi (yemek borusu, mide, ince ve kalın bağırsak) tümörleri, sindirim sisteminin diğer tüm hastalıkları (safra kesesi taşları, reflü hastalığı, karaciğer hastalıkları, dalak ve pankreas hastalıkları) ve obezite cerrahisi alanlarında uzmandır.

Tüm endoskopik uygulamaları (gastroskopi, kolonoskopi, rektosigmoidoskopi, endoskopik mide balonu, gastroskopi ile mide botoksu) gerçekleştirmektedir.

 

#kocaeli akademi hastanesi#
Bu Konuyu İlk Önce Sen Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kemal Kılıçdaroğlu Kocaeli’de
Kemal Kılıçdaroğlu Kocaeli’de
Türkiye’yi Daha İyi Noktalara Taşımamız Gerekiyor
Türkiye’yi Daha İyi Noktalara Taşımamız Gerekiyor