İzmit Belediyesi üst kadrosu pazarlarda

İzmit Belediyesi’nin üst kadroları gün boyu semt pazarlarına gezerek halkı ve pazarcıları yalnız bırakmadı

İzmit Belediyesi üst kadrosu pazarlarda
İzmit Belediyesi üst kadrosu pazarlarda Yalçın AKBULUT
Bu içerik 103 kez okundu.

Tam kapanma sürecinin olumsuz etkilediği esnafın elinde kalan sebze, meyve ve fidelerin ziyan olmaması için bayram öncesi iki cumartesi gününde açılan semt pazarları kuruldu. Pazarcıların siftah yaptığı semt pazarlarında İzmit Belediyesi pandemiyle ilgili tüm önlemleri aldı, zabıtalar gün boyu denetimlerini sürdürdü. Belediyenin üst yönetim kadrosu da pazarları tek tek dolaşarak hem esnafla sohbet etti, hem denetimleri kontrol etti.

MEMNUN OLDULAR

Ülkemizin çeşitli bölgelerinden kente gelen mahsuller bölge esnafıyla aracılığıyla İzmitli vatandaşlarla buluştu. Pazar esnafının bayram öncesi yüzünün gülmesi ve İzmit halkının evlerine gönül rahatlığıyla taze sebze, meyve götürmelerini sağlamak adına açılan pazar alanlarını ziyarette bulunan İzmit Belediyesi üst kadrosunun ziyaretleri memnuniyet yarattı.

İzmit Belediyesi üst kadrosu pazarlarda

ÜST KADRO PAZARDA

İzmit Belediyesi üst kadrosunun pazarları ziyaret ederek esnafa destek amacıyla alışveriş yapması çalışanları da, vatandaşları mutlu etti. Doğukışla Pazarı’na İzmit Belediyesi Başkan Vekili, SARBAŞ Yönetim Kurulu Başkanı ve meclis üyesi Çetin Sarıca, İzmit Belediye Başkan Yardımcısı Nurettin Bulut, Koordinatör Ozan Aksu, Muhtar Hizmetleri Koordinatörü Süleyman Şen, Kocaeli Pazarcılar Odası Başkanı Ahmet Serim, Kocaeli Esnaf Odaları Birliği Başkanı Kadir Durmuş, Zabıta Müdürü Ümit Fındık, Spor İşleri Müdürü Mithat Ağa ziyarette bulundu.

İzmit Belediyesi üst kadrosu pazarlarda

ALIŞVERİŞ YAPTILAR

Yeşilova Pazarı’na İzmit Belediyesi Meclis Üyeleri; Mehmet Baştan ve Mehmet Baştürk, 42 Evler Pazarı’na belediye koordinatörü Hakan Özkum ve Yahya Kaptan Pazar Alanı’na İzmit Belediye Başkan Yardımcısı Ünal Özmural ve İzmit Belediye Meclis Üyesi Nejat Çakır ziyarette bulundu. Esnafa kolaylık dileyen ve alışverişlerini gerçekleştiren İzmit Belediyesi üst kadrosu, vatandaşlara sağlıklı günler diledi.

TAM KADRO GEZDİLER

Pazar alanlarını ziyaret etmeye devam eden İzmit Belediyesi üst kadrosundan; Alikahya Kapalı Pazarı ve Yuvam Akarca Pazarı’na Başkanvekili, Meclis Üyesi ve SARBAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Sarıca ve İzmit Belediyesi Koordinatörü ve Meclis Üyesi Yaşar Kardaş, Plajyolu Kapalı Pazarı, Yenidoğan Pazarı ve Kuruçeşme Kapalı Pazarı’na Başkan Yardımcısı ve Meclis Üyesi Dilek Yalçın ve Meclis Üyesi Tuncay Aşkın, Yenişehir Kapalı Pazarı’na meclis üyeleri; Mehmet Baştan ve Mehmet Baştürk, Tavşantepe Pazarı’na meclis üyesi Ertuğrul Malçok, Ayazma Kapalı Pazarı ve Dünya Bankası Pazarı’na İzmit Belediye Başkan Yardımcıları; Sibel Solakoğlu ve Cem Güler, Kozluk Pazarı’na belediye koordinatörü Hakan Yalçın, Yahya Kaptan Pazarı’na İzmit Belediye Başkan Yardımcısı ve meclis üyesi Ünal Özmural ve meclis üyesi Nejat Çakır, Topçular ve Gültepe pazarlarına meclis üyesi Devrim Bal, Çukurbağ Pazarı’na belediye koordinatörü Hakan Özkum ve meclis üyesi Arsal Arısal, Akmeşe Kapalı Pazarı’na BEKAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Akın ve meclis üyesi Halil İnciel ziyarette bulundu.

ARALIKSIZ DENETİM

İzmit Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, pazar alanlarına kurulan HES kodu sorgulama alanında alışveriş yapmak için pazara gelen her vatandaştan HES kodunu istedi. Dezenfektan ve maske vererek vatandaşların sağlığını gözeten İzmit Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, pazar alanındaki esnafın da gerekli hijyen koşullarını sağladığından ve hassasiyet gösterdiğinden emin oldu. Tezgahların sosyal mesafeye uygun olarak yerleştirilmesini sağlayan ekipler, İzmitliler için çalışmaya devam ediyor.

#izmit belediye pazar#
Bu Konuyu İlk Önce Sen Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Metro da tünel açma çalışmaları başladı
Metro da tünel açma çalışmaları başladı
Koronavirüs tablosunda son durum açıklandı
Koronavirüs tablosunda son durum açıklandı