60 yaş ve üstüne belediye desteği

İzmit Belediyesi, Covid-19 aşı desteğini sürdürüyor

60 yaş ve üstüne belediye desteği
60 yaş ve üstüne belediye desteği Yalçın AKBULUT
Bu içerik 107 kez okundu.

Halkın koronadan korunmak için aşı randevusunu alan ve hastaneye ulaşımını sağlayan İzmit Belediyesi, pandemi süresince 60 yaş üstü ve engelli vatandaşlara destek olmaya devam ediyor. Pandemi süresi boyunca vatandaşa desteğini en iyi şekilde sunmaya çalışan İzmit Belediyesi 60 yaş üstü ve engelli vatandaşların korona aşısı olmaları için randevularını alıyor, aşı için hastaneye götürüyor. Onlarca vatandaşa aşı ve randevu desteği veren İzmit Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü son olarak Orhan Mahallesi Tulkuk Geçici Sokak’ta oturan Mustafa- Mücadiye C. Çiftinin yardım talebine karşılık verdi.

60 yaş ve üstüne belediye desteği

TALEP EDENE HEMEN DESTEK

Aşı olmaya gitmek istediklerini ve ulaşım sorunları olduğu belirten ailenin destek çağrısı üzerine harekete geçen Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü ekipleri aileyi evinden alarak Özel Cihan Hastanesi’ne götürdü. Aşı işlemleri boyunca çifte refakat eden belediye görevlileri ardından aileyi evlerine bıraktı.

BAŞKANA TEŞEKKÜR ETTİLER

Aşı hizmeti için belediyeye teşekkür eden Mücadiye C., “Aşımızı olduk. Evimize döndük. Bu hizmeti çok iyi bulduk, çok memnun kaldık. Sağ olsun başkanımız ve belediyemiz. Bizimle ilgilenen belediye personeline de çok teşekkür ederiz” dedi. Bu hizmetten yararlanmak isteyen vatandaşlar 0532 166 41 41 numaralı whatsapp hattını veya 0262 318 00 00 numaralı çağrı merkezini arayarak destek isteyebilir.

#izmit aşı#
Bu Konuyu İlk Önce Sen Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kemal Kılıçdaroğlu Kocaeli’de
Kemal Kılıçdaroğlu Kocaeli’de
Türkiye’yi Daha İyi Noktalara Taşımamız Gerekiyor
Türkiye’yi Daha İyi Noktalara Taşımamız Gerekiyor