AdvertAdvert

Kars’ta kartpostallık görüntüler

Türkiye'nin en önemli turizm merkezlerinden birisi olan ve dört mevsim bir başka güzelliğe sahip bulunan Kars açan çiçekler ve bulutlarla ağaçların suya yansımasıyla kartpostallık görüntüler ortaya çıkardı.

Kars’ta kartpostallık görüntüler
Kars’ta kartpostallık görüntüler Yalçın AKBULUT
Bu içerik 106 kez okundu.

Kars'ta yazın gelişiyle birlikte rengarenk çiçekler açtı. Allahuekber Dağları'ndan doğarak, kent merkezinden geçen Kars Çayı'nın etrafında bulunan ağaçlar gökyüzündeki bulutlarla birleşerek suya yansıması görenleri adeta büyüledi.

Buram buram tarih kokan Kars'ın dört mevsim görülmesi gerektiğini ifade eden vatandaşlar, "Dört mevsim Kars'ın iklimi çok şahanedir, kışın bir başka güzel, yaz ve bahar başka güzel, şuanda her taraf yeşil oldu. Çiçekler açmış durumda, merkeze yakın olduğu için fırsat buluyoruz. Her yere bu fırsat yok, çiçekler açmış arkamızda dere, önümüz çayır, böyle bir ortam, böyle bir güzellik başka şehirlerde yok. Biz de bunun keyfini yaşıyoruz" dedi.

Kısıtlamadan çıktıklarını belirten vatandaşlar, "Kısıtlamadan çıktık. Doğaya kendimizi hemen attık. Bu güzellikleri yaşıyoruz, geldik dinleniyoruz. Çok güzel bir memleketimiz var" diye konuştu.

Öte yandan, Kars Çayı etrafında açan çiçekler, gökyüzünün de çaya yansımasıyla birlikte görsel şölen sunuyor. Türkiye'nin birçok ilinden gelen vatandaşlar, Kars'ın büyüleyen güzelliğini dostlarıyla sosyal medya ortamında paylaşıyor.

Kaynak: Kars’ta kartpostallık görüntüler

#Kars kartpostallık manzara#
Bu Konuyu İlk Önce Sen Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Büyükakın; Kocaeli basını, güçlü ve etkin yapısıyla şehrimizin gurur kaynağıdır
Başkan Büyükakın; Kocaeli basını, güçlü ve etkin yapısıyla şehrimizin gurur kaynağıdır
SARI: “DOĞRU VE TARAFSIZ HABERLERİ SİZLERDEN ÖĞRENİYORUZ”
SARI: “DOĞRU VE TARAFSIZ HABERLERİ SİZLERDEN ÖĞRENİYORUZ”