5 yıllık hemşirelere teşekkür töreni

Bursa’da Özel Medicabil Hastanesi, hemşirelerinin ‘Hemşireler Haftası’nı kutlayarak, 5 yıl ve daha uzun süre görev yapan hemşirelere de teşekkür belgesi takdim etti.

5 yıllık hemşirelere teşekkür töreni
5 yıllık hemşirelere teşekkür töreni Yalçın AKBULUT
Bu içerik 81 kez okundu.

BURSA (İGFA) – Medicabil Yönetimi tarafından organize edilen ‘Hemşireler Haftası’nın kutlamasına, Özel Medicabil Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Ömer Faruk Bilgen, Özel Medicabil Hastanesi Mesul Müdürü Dr. Coşkun Hayırlıoğlu ve Başhemşire Gülhan Erarı’nın yanı sıra çok sayıda hemşire katıldı.

Hemşireler haftasının anlam ve önemi hakkında konuşan Prof. Dr. Ömer Faruk Bilgen, sağlık alanında çalışmanın gönül işi olduğunu, bu gönüllülerin başında da hemşirelerin geldiğine dikkat çekti. Hastanelerde ekip olma ruhunu ve birlikteliğin sağlanmasında en önemli görevin hemşirelere düştüğünü belirten Prof. Dr. Bilgen, “Hemşireler hastanelerde ev sahibidir, aynı evin hanımı gibi işini güzelce yapar düzeltir, düzenler. Bu işin özü budur. Sizin göreviniz sadece hastaya bakmak veya hekimle çalışmak olmamalı aynı zamanda yanınıza yeni gelen arkadaşlarınızı eğitmeniz ve onlara model olmanız da gerekmektedir” dedi.

Başhemşire Gülhan Erarı da hemşirelik mesleğinin hayatın her alanında yer aldığını vurguladığı konuşmasında, “Uluslararası Hemşireler Birliği’nin 2021 yılı kutlama temasını ‘Hemşireler: Geleceğin Sağlık Bakımı İçin Öncü Bir Sesi’ olarak belirtiğini söyledi. Organize edilen törende konuşmalardan sonunda hemşirelere teşekkür belgeleri verilirken ayrıca çiçek hediye edildi.

#Bursa özel hastane#
Bu Konuyu İlk Önce Sen Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Bakan Karaismailoğlu’ndan  Başkan Büyükgöz’e Ziyaret
Bakan Karaismailoğlu’ndan Başkan Büyükgöz’e Ziyaret
Erdoğan’la bir araya gelen Macron’dan ilk açıklama
Erdoğan’la bir araya gelen Macron’dan ilk açıklama