Bursa İznik’e özel 300’e yakın yemek ekranlara yansıdı

Bursa’nın İznik ilçesi yüzlerce tarihi eseri, kültürel değerleri ve 300’e yakın yemek çekimi ile Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluştu.

Bursa İznik’e özel 300’e yakın yemek ekranlara yansıdı
Bursa İznik’e özel 300’e yakın yemek ekranlara yansıdı Yalçın AKBULUT
Bu içerik 116 kez okundu.

BURSA (İGFA) – Kanal 7 ekranlarında Özlem Tunca Esirgenç, Yasin Esirgenç ve oğulları Yakupcan Esirgenç’in hazırlayıp sundukları “Dünyayı Geziyorum”, “Mutfağım Şahane” ve “Dünya’nın Tadı” programlarının çekimleri 40 gün boyunca Bursa’nın İznik ilçesinde gerçekleştirildi. İznikli kadınların eşsiz lezzetlerini yansıttığı programlarda zaman zaman erkeklerde maharetlerini sergiledi.

İznik Belediyesi Basın Yayın Birimi koordinasyonuyla gerçekleşen çekimler 40 gün boyunca İznik merkez ve köylerinde gerçekleşti. İznik Belediye Başkanı Kağan Mehmet Usta’yı makamında ziyaret eden ekibe Başkan Usta tarafından hediye takdim edildi. Başkan Usta, İznik’te 300’e yakın eşsiz lezzetli yemek çekimleri ile tarihi ve kültürel değerlerin Kanal 7 ekranları aracılığıyla milyonlarca izleyiciyle buluştuğunu belirterek, ilçenin tanıtımını her ortam ve platformda yapmaya devam edeceklerinin sözünü verdi.

#mutfağım şahane#iznik#
Bu Konuyu İlk Önce Sen Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kemal Kılıçdaroğlu Kocaeli’de
Kemal Kılıçdaroğlu Kocaeli’de
Türkiye’yi Daha İyi Noktalara Taşımamız Gerekiyor
Türkiye’yi Daha İyi Noktalara Taşımamız Gerekiyor