AK Parti Gebze’den vefa programı

AK Parti Gebze Teşkilatı, Geçmiş Dönem İlçe Başkanı Hasan Soba ve yönetimiyle bir araya gelerek partiye verdikleri hizmetlerden dolayı kendilerine teşekkür plaketi takdim etti

AK Parti Gebze’den vefa programı
AK Parti Gebze’den vefa programı Hasan TATOĞLU
Bu içerik 59 kez okundu.

Ak Parti Gebze Teşkilatı, geçmiş dönemlerde görev yapan teşkilat mensuplarına ahde vefasını sürdürüyor. Gebze İlçe Başkanı Recep Kaya ve yönetimi, geçmiş dönemlerde partiye emeği geçmiş isimleri onurlandırdı. Daha önce bir önceki dönem Gebze İlçe Başkanı İrfan Ayar ve yönetim kuruluyla bir araya gelerek hizmetlerinden dolayı plaket takdim eden Recep Kaya ve yönetimi, dün akşam da Geçmiş Dönem İlçe Başkanı Hasan Soba ve yönetimiyle Gebze Belediyesi Kent Meydanı’nda bir araya gelerek görev sürelerinde yaptıkları çalışmalardan kendilerine dolayı teşekkür etti.

‘KURUCU YÖNETİME DE GİDECEĞİZ’
Göreve geldiği günden bu yana sadece mevcut yöneticiler ve Meclis üyeleriyle değil eski yönetim, istişare kurulu, Danışma Kurulu ile sık sık toplantılar yaparak teşkilatı her an seçim olacakmış gibi hazır tutan Başkan Recep Kaya, “Türkiye’nin zor günler yaşadığı ve dört bir yandan kıskaca alındığı bir dönemde AK Parti Teşkilatları, eskisinden daha çok birbirine bağlı olması gerekiyor. Önceki Başkanımız İrfan Ayar ve yönetimiyle başlayıp dün akşam 2014-2017 arası görev yapan Hasan Soba Başkanımız ve yönetimiyle gerçekleştirdiğimiz teşekkür programlarımız, kurucu yönetimimize kadar devam edecek. Bu minvalde Hasan Başkanımız ve ekibine emekleri için teşekkür ediyoruz” dedi.

‘BİR KİLİ BİLE DIŞARDA KALMAMALI’
Kurucu irade, birlik ve beraberlik ruhuyla daha çok kenetlenmeleri gerektiğini ifade eden Kaya, “Bizim bir kişinin bile dışarıda kalmasına gönlümüz razı değil. AK Parti’nin hafızası güçlüdür ve karınca kadar hizmet eden herkesin başımızın üstünde yeri var. Biz sadece 30 kişilik bir yönetim değil, AK Davaya gönül vermiş herkesin içinde olduğu bir güçlü bir teşkilatız. Kimseyi ötekileştirmeyeceğiz dedik ve çalışmalarımızı bu düsturla gerçekleştiriyoruz” ifadelerini kullandı.

‘TÜRKİYE’NİN AK PARTİ’YE İHTİYACI VAR’
Sözlerini sürdüren Başkan Kaya, “Türkiye’nin AK Parti’ye, AK Parti’nin de güçlü teşkilatlara ihtiyacı var. Gönül coğrafyamızın umudu Türkiye’dir. Yeryüzündeki bütün mazlumların umududur Dünya 5’ten Büyüktür diyen Türkiye ve onun lideri Sayın Cumhurbaşkanımızdır. Liderimizden aldığımız ışık, köklü geçmişimizden aldığımız güç, milletimizin duası ve desteğiyle AK Teşkilatlar olarak güçlü Türkiye, 2023-2053-2071 hedefleri ile kentimize ve ülkemize hizmet etmeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu

Bu Konuyu İlk Önce Sen Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Bakan Karaismailoğlu’ndan  Başkan Büyükgöz’e Ziyaret
Bakan Karaismailoğlu’ndan Başkan Büyükgöz’e Ziyaret
Erdoğan’la bir araya gelen Macron’dan ilk açıklama
Erdoğan’la bir araya gelen Macron’dan ilk açıklama