DEVA’dan İzmit Çıkarması

DEVA Partisi İzmit İlçe Başkanı Çağrı Çakıcı ve beraberindeki ilçe yönetim kurulu üyeleri ve mahalle temsilcileri İzmit Alikâhya’da esnafla buluştu, dertlerini dinledi

DEVA’dan İzmit Çıkarması
DEVA’dan İzmit Çıkarması Yalçın AKBULUT
Bu içerik 57 kez okundu.

Genel Başkanlığını Ali Babacan’ın yaptığı Demokrasi ve Atlım (DEVA) Partisi İzmit İlçe Yönetimi İlçe Başkanı Çağrı Çakıcı başkanlığında Alikahya Mahallesi’nde esnafı ziyaret etti.
Pandemi nedeniyle zor bir süreç geçiren esnafın taleplerini dinleyen İzmit İlçe Yönetimi vatandaşların sorunları hakkında bilgi aldı, geleceğe yönelik aktardığı projeleriyle hemşehrilerine umut oldu.

HÂLÂ TRAMVAYI BEKLİYORLAR
Esnafın ve vatandaşın ortak sorunları arasında bölgede Anadolu Lisesi’nin olmaması, belediye otobüslerinin sefer sayılarının az olmasının yanında tramvay yapılacağı sözünün verilmesi ama halen daha tutulmaması, gençlerin spor faaliyetlerini gerçekleştirebileceği alanların yetersizliği, İZAYDAŞ’’ ın çevreye verdiği ekolojik zararla birlikte etrafa yaydığı yoğun çöp kokusundan rahatsız olunması gibi bir çok şikayet yer aldı.
Vatandaşların ve esnafın sorunlarını dinleyen İzmit İlçe Yönetimi halkın sorunlarını bir rapor haline getirerek Genel Merkeze bildireceklerini dile getirdiler.

#deva izmit#
Bu Konuyu İlk Önce Sen Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kemal Kılıçdaroğlu Kocaeli’de
Kemal Kılıçdaroğlu Kocaeli’de
Türkiye’yi Daha İyi Noktalara Taşımamız Gerekiyor
Türkiye’yi Daha İyi Noktalara Taşımamız Gerekiyor