AdvertAdvert

“Sahil Projesi Kapsamında Sıcak Asfalt Çalışmaları Başladı”

Başkan İshak Sarı; “Yaşanabilir ve modern bir Karasu oluşturmak için bugünü sağlam inşa etmemiz gerektiğini biliyoruz. Sahadayız, buradayız ve Karasu için çalışıyoruz” dedi.

“Sahil Projesi Kapsamında Sıcak Asfalt Çalışmaları Başladı”
“Sahil Projesi Kapsamında Sıcak Asfalt Çalışmaları Başladı” Yalçın AKBULUT
Bu içerik 167 kez okundu.

Karasu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Aşağı Aziziye Mahallesi Doğu Karadeniz Caddesi Sahil bölümünde sıcak asfalt çalışmalarına başladı.

Başkan İshak Sarı, öncelikli hedeflerinin vatandaşların yaşam kalitesinin arttırılması olduğunu belirterek; “İlçemizin bugününe ve yarınlarına değer katacak çalışmalarımızla bu kenti geleceğe hazırlıyoruz. Her çalışmamızda hedefimiz Karasulu hemşerilerimizin yaşam kalitelerini arttırmaktır. Turizm açısında kentimize büyük değer katacağını düşündüğümüz sahil projemize sıcak asfalt çalışmalarıyla devam ediyoruz. Sıcak asfalt çalışmalarımızın ardından yürüyüş platformu, bisiklet yolu, peyzaj ve dekoratif aydınlatma çalışmalarımıza geçerek projemizi halkımızın hizmetine en kısa zamanda sunmayı hedefliyoruz” dedi.

“Teşekkür”

Başkan İshak Sarı; “Ekiplerimiz kentimizin her köşesinde titiz çalışmalar sürdürmeye devam ediyor. Yaşanabilir ve modern bir Karasu oluşturmak için bugünü sağlam inşa etmemiz gerektiğini biliyoruz. Sahadayız, buradayız ve Karasu için çalışıyoruz. Özellikle sahil projemize destek veren Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Murat Kurum’a, AK Parti Sakarya Milletvekillerimize, AK Parti Sakarya İl Başkanımız Sayın Yunus Tever’e, Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Ekrem Yüce’ye ve son olarak ekip ve ekipman desteğinde bulunan Serdivan Belediye Başkanımız Sayın Yusuf Alemdar’a sonsuz teşekkürlerimi sunarım” dedi.

#karasu asfalt#
Bu Konuyu İlk Önce Sen Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Büyükakın; Kocaeli basını, güçlü ve etkin yapısıyla şehrimizin gurur kaynağıdır
Başkan Büyükakın; Kocaeli basını, güçlü ve etkin yapısıyla şehrimizin gurur kaynağıdır
SARI: “DOĞRU VE TARAFSIZ HABERLERİ SİZLERDEN ÖĞRENİYORUZ”
SARI: “DOĞRU VE TARAFSIZ HABERLERİ SİZLERDEN ÖĞRENİYORUZ”