AdvertAdvert

SHP DERİNCE ESKİ İLÇE BAŞKANI CHP ÜYESİ OLDU

SHP Derince Eski İlçe Başkanı Derince’nin köklü esnaflarından olan Şefik Erdem ve Eşi Emekli Öğretmen Neriman Hanım CHP Derince İlçe Başkanlığını ziyaret edip üye oldular..

SHP DERİNCE ESKİ İLÇE BAŞKANI CHP ÜYESİ OLDU
SHP DERİNCE ESKİ İLÇE BAŞKANI CHP ÜYESİ OLDU Yalçın AKBULUT
Bu içerik 151 kez okundu.

SHP Derince Eski İlçe Başkanı Şefik Erdem ve Eşi Neriman Hanımın, CHP’ye katılması nedeniyle CHP Derince ilçe başkanlığında tören düzenlendi. Törende Erdem ve eşine CHP rozetini CHP Derince İlçe Başkanı Birkan Koçak taktı.

CHP’DE BİRLEŞMEYE DAVET EDİYORUM

  Şefik Erdem yaptığı açıklamada; ‘’Tüm demokrasiye inananların gücünü Parlamenter demokrasiye geçişin öncüsü olan CHP de birleşmeye davet ediyorum ’’ dedi. 

NE KÖY OLUR NE KASABA

  Erdem konuşmasının devamında; ‘’ Derince 1994 yılında ilçe oldu.27 yıldır aynı zihniyet yönetiyor ve bir arpa boyu yol almadı.Kocaeli Üniversitesi Tıp fakültesini buradan kaçırdılar.Diş Hekimliği fakültesine yer istediler yerel yöneticiler yer göstermedi.Neredeyse her ilçede meslek yüksek okulu veya yüksek okul var.Sadece Derince’de yok.Açıkçası bunlardan ne köy olur ne de kasaba.Artık Tüm Türkiye’ye ve Derince’ye Sosyal Demokrat bir belediyecilik gelmesi gerekiyor.’’ dedi. 

BİZ HEP BİLİKTE GÜÇLÜYÜZ

  CHP Derince İlçe Başkanı Birkan Koçak,yönetimi ve parti üyelerinin de katıldığı törende konuşan Koçak ‘’ Sayın Şefik Erdem ve değerli eşi Neriman Hanıma, aramıza katıldıkları için teşekkür ediyor ve hoş geldiniz diyorum.Derince’de sosyal belediyeciliğin zaferini hep birlikte taçlandıracağız.Biz hep birlikte güçlüyüz’’ dedi.

 

#CHP Derince#
Bu Konuyu İlk Önce Sen Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Büyükakın; Kocaeli basını, güçlü ve etkin yapısıyla şehrimizin gurur kaynağıdır
Başkan Büyükakın; Kocaeli basını, güçlü ve etkin yapısıyla şehrimizin gurur kaynağıdır
SARI: “DOĞRU VE TARAFSIZ HABERLERİ SİZLERDEN ÖĞRENİYORUZ”
SARI: “DOĞRU VE TARAFSIZ HABERLERİ SİZLERDEN ÖĞRENİYORUZ”