Advert

SGC yine Sezai Matur dedi

Sakarya Gazeteciler Cemiyeti’nin olağan genel kurulu toplantısında Sezai Matur yeniden başkanlığa seçildi

SGC yine Sezai Matur dedi
SGC yine Sezai Matur dedi Yalçın AKBULUT
Bu içerik 96 kez okundu.

Sakarya Gazeteciler Cemiyeti’nin (SGC) olağan genel kurul toplantısı, dernek merkezinde gerçekleştirildi. Genel Kurul, yeterli çoğunluğun sağlanmasının ardından divan kurulunun seçimiyle başladı. Divan Başkanlığını Salim Özyılmaz, yardımcılığını Cihan Ersöz, katiplikleri ise Elif Tahtakale ve İbrahim Şener Sak üstlendi

Divan Başkanı Salim Özyılmaz, divan heyeti olarak genel kurulun kendilerine verdiği görev nedeniyle teşekkür etti. Salim Özyılmaz SGC’nin Sakarya’da gazetecilik mesleğini hakkıyla teslim eden bir kuruluş olduğunu belirterek bir kez daha SGC Genel Kurulu’nu yönetmenin mutluluğunu yaşadığını söyledi.

EN ANLAMLI FAALİYET

Gündem gereği faaliyet raporunu okuyan SGC Başkanı Sezai Matur yaptıkları çalışmaları anlattı. Matur konuşmasında, geçen dönem en anlamlı faaliyetlerinin yerel basın dostu eski Akyazı Belediye Başkanı Yaşar Yazıcı’ya plaket verildiği 24 Temmuz Basın Bayramı buluşması olduğunu söyledi. Matur yerel basının sorunlarının iletilmesi için siyasi partilerin genel merkezlerine yaptıkları ziyaretleri de dile getirdi.

#sezai Matur#
Bu Konuyu İlk Önce Sen Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Büyükşehir’den KPSS için ek seferler
Büyükşehir’den KPSS için ek seferler
Son 24 saatte 22 bin 083 yeni vaka!
Son 24 saatte 22 bin 083 yeni vaka!