Advert

Sarı: “Babalar, merhamet ve hoşgörüyü evlatlarından hiçbir zaman esirgemez”

Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, “Aile huzurunun ve mutluluğunun devamı için ömrünü bizlere vakfeden babalarımıza hak ettikleri değeri vermeli, saygıda kusur etmemeliyiz” dedi.

Sarı: “Babalar, merhamet ve hoşgörüyü evlatlarından hiçbir zaman esirgemez”
Sarı: “Babalar, merhamet ve hoşgörüyü evlatlarından hiçbir zaman esirgemez” Yalçın AKBULUT
Bu içerik 101 kez okundu.

Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, Babalar günü nedeniyle bir mesaj yayımladı. Başkan Sarı mesajında; “Her zaman varlıklarıyla, yaşamımızı güzelleştiren, ailesi için hiçbir fedakârlıktan kaçınmadan toplum içinde sevgi ve saygının kurulmasında en büyük rolü üstlenen babalar; güçlü bir aile yapısının temelini oluşturuyor. Toplumda değerleri hiçbir zenginlikle ölçülemeyecek olan, ailede huzurun ve mutluluğunun devamlılığı yönünde hiçbir fedakârlıktan kaçınmayan, ömrünü bizler için vakfeden babalarımız, yüreklerinde taşıdıkları sevgi, şefkat, merhamet ve hoşgörüyü evlatlarından hiçbir zaman esirgemezler. Babalarımız, yüreklerinde taşıdıkları sevgi ve şefkati evlatlarından hiçbir zaman esirgememiş ve bu yüzden evlatları tarafından daima örnek alınmışlardır” diye konuştu. 

‘BABALARIMIZA BİZLER İÇİN NE KADAR DEĞERLİ OLDUKLARINI HİSSETTİRMELİYİZ’
Aile huzurunun ve mutluluğunun devamı için ömrünü bizlere vakfeden babalara hak ettikleri değerinin verilmesi ve saygı duyulması gerektiğini söyleyen Sarı, “Bizlerle sevinen, bizlerle üzülen ve bizleri mutlu gördükçe daha da bahtiyar olan babalarımızın bu mutluluğunu daimi kılmak için ailemize, vatanımıza ve milletimize hayırlı hizmetler vermenin gayreti içerisinde olmalıyız. Onlara yalnızca babalar gününde değil, bizlere ihtiyaç duydukları her dönemde destek olmalı, bizler için ne kadar değerli olduklarını daima hissettirmeliyiz.  Varlıklarıyla ailesine güç veren şefkat ve merhamet abideleri babalarımızı, sadece yılın bir günü değil, hayatımızın her anında anmak, onlara sevgimizi göstermek çok doğru olacaktır. Bu vesileyle babalar gününü kutluyor, aileleriyle birlikte sağlık ve mutluluklar diliyorum” şeklinde konuştu.

#Amasya başkan sarı#
Bu Konuyu İlk Önce Sen Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Büyükşehir’den KPSS için ek seferler
Büyükşehir’den KPSS için ek seferler
Son 24 saatte 22 bin 083 yeni vaka!
Son 24 saatte 22 bin 083 yeni vaka!