Advert

Malatya’da Hayvanat Bahçesi ziyaretçilerini ağırlıyor

COVID-19 salgını sonrası alınan kısıtlama tedbirleri ile birlikte vatandaşların ziyaretine geçici süreliğine kapatılan Orduzu bölgesinde bulunan Hayvanat Bahçesi kısıtlamaların kaldırılmasıyla birlikte yeniden vatandaşların ziyaretine açıldı.

Malatya’da Hayvanat Bahçesi ziyaretçilerini ağırlıyor
Malatya’da Hayvanat Bahçesi ziyaretçilerini ağırlıyor Yalçın AKBULUT
Bu içerik 125 kez okundu.

MALATYA (İGFA) – Malatya Büyükşehir Belediyesi Tarımsal Hizmetler Daire Başkanlığı Veteriner ve Hayvanat Bahçesi Şube Müdürlüğü bünyesinde hizmet vermekte olan Malatya Hayvanat Bahçesi pandemi kısıtlamaları sonrasında yeniden ziyaretçileriyle buluştu.

Hayvanat Bahçesinin vatandaşlar tarafından yoğun bir şekilde ziyaret edildiğini belirten Veteriner ve Hayvanat Bahçesi Şube Müdürü Sami Altaş, hayvanat bahçesinde hijyen noktasında gerekli tedbirleri aldıklarını belirterek, “Ziyaretçilerimiz Pazar günü hariç haftanın altı günü gönül rahatlığıyla ziyaretlerini gerçekleştirebilirler. Hayvanat bahçemizde 78 türden 1250 hayvan bulunmaktadır. Bu hayvanların bakımları veteriner hekim arkadaşlarımızın kontrolünde bakıcılarımız tarafından büyük bir titizlikle yapılmaktadır” dedi. Hayvanat Bahçesi sorumlu veteriner hekimi Seda Sezikli ise, hayvanların bakımına büyük önem verdiklerini söyledi.

#Malatya hayvanat bahçesi#
Bu Konuyu İlk Önce Sen Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Büyükşehir’den KPSS için ek seferler
Büyükşehir’den KPSS için ek seferler
Son 24 saatte 22 bin 083 yeni vaka!
Son 24 saatte 22 bin 083 yeni vaka!