Advert

GSB SPOR OKULLARI VE GSB ENGELSİZ SPOR OKULLARI AÇILIYOR…

Gençlik ve Spor Bakanlığının her yıl düzenli olarak 81 ilde gerçekleştirdiği "GSB Spor Okulları ve GSB Engelsiz Spor Okulları" pandemi nedeniyle faaliyetlerine bir süre ara vermişti. Çocuklarımız ve gençlerimiz için önemli bir yer haline gelen spor okullarımız Covid-19 tedbirleri çerçevesinde faaliyetlerine kaldığı yerden devam ediyor.

GSB SPOR OKULLARI VE GSB ENGELSİZ SPOR OKULLARI AÇILIYOR…
GSB SPOR OKULLARI VE GSB ENGELSİZ SPOR OKULLARI AÇILIYOR… Yalçın AKBULUT
Bu içerik 85 kez okundu.

AÇILIŞ ATLETİZM PİSTİNDE SAAT 18:00'DA

İlimizde çocuk ve gençleri spora yönlendirmek, spor kulüplerine sporcu kaynağı oluşturmak ve toplumda spor kültürünün oluşumuna katkı sağlamak amacıyla ilçelerimizde her yıl uygulanan "İl Spor Merkezleri ile Engelliler İl Spor Merkezleri" bundan böyle "GSB Spor Okulları ve GSB Engelsiz Spor Okulları" olarak faaliyetlerini sürdürecektir. 

Kocaeli Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından yürütülen "GSB Spor Okulları ve GSB Engelsiz Spor Okulları" 29 Haziran 2021 tarihinde İzmit Atletizm pistinde yapılcak olan açılış töreninin ardından start alacak.

5-18 YAŞ ARASI GRUPLARI KAPSIYOR

İl Müdürlüğümüz tarafından düzenlenen "GSB Spor Okulları ve GSB Engelsiz Spor Okulları" 23 farklı spor branşında İl ve İlçelerimizdeki spor tesislerinde uzman ve deneyimli antrenörlerimiz eşliğinde gerçekleştiriliyor.  05 -18 yaş aralığına ücretsiz şekilde verilen kurslara katılmak için aşağıda belirtilen form ile Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'ne ve İlçe Müdürlüklerimize başvuru yapılması gerekiyor.

BRANŞLAR VE BAŞVURU

GSB Spor Okulları ve GSB Engelsiz Spor Okulları 23 farklı spor branşında, Atletizim, Basketbol, Badminton, Cimnastik, Bisiklet, Masa Tenisi, Okçuluk, Judo, Taekwondo, Halter, Güreş, Voleybol, Yüzme, Eskrim, Futbol, Karate, Buz Pateni, Buz Hokeyi, Hentbol, Tenis ve Boks  branşlarında https://kocaeli.gsb.gov.tr internet sitesinden kayıt formunu doldurduktan sonra formu  il ve ilçelerimizdeki spor tesislerimize ulaştırarak kayıt olabilirler.

EK:1 BAŞVURU FORMU 2021

GSB SPOR OKULLARI AÇILIŞ PROGRAMI

29.06.2021 

Atletizm Pisti - İzmit

 18:00

Program Akışı

  • 18:00 - Saygı Duruşu - İstiklal Marşı 

  • 18:05 - Halk Oyunları Gösterisi

  • 18:15 - Protokol Konuşmaları

  • 18:25 - Gösteriler ve Spor Etkinlikleri

  • 20:00 - Kapanış

#GSB Engelsiz Spor Okulları#
Bu Konuyu İlk Önce Sen Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Büyükşehir’den KPSS için ek seferler
Büyükşehir’den KPSS için ek seferler
Son 24 saatte 22 bin 083 yeni vaka!
Son 24 saatte 22 bin 083 yeni vaka!