Sakarya’nın yıldızları ödüllendirildi

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, SATSO, Ticaret Borsası, Akyazı Ticaret Odası ve Akyazı Ticaret Borsası tarafından düzenlenen ‘Sakarya’nın Yıldızları Ödül Törenine’ katıldı.

Sakarya’nın yıldızları ödüllendirildi
Sakarya’nın yıldızları ödüllendirildi Yalçın AKBULUT
Bu içerik 125 kez okundu.

SAKARYA (İGFA) – SATSO, Ticaret Borsası, Akyazı Ticaret Odası ve Akyazı Ticaret Borsası tarafından düzenlenen ‘Sakarya’nın Yıldızları Ödül Töreninde ödüller sahiplerini buldu. Programda; İhracat, Kurumlar Vergisi, Gelir Vergisi, İSO İlk 500 büyük ve İSO ikinci 500 büyük firma sıralamasında ilk defa sıralamaya giren firmalar, en fazla tescil yapan borsa üyeleri, en çok kadın istihdamı sağlayan firma olmak üzere toplam 7 kategoride 40 ödül firma temsilcilerine takdim edildi.

Ödül alan katılımcıları tebrik eden Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Balkanlar’dan, Karadeniz’den, Kafkaslar’dan ve farklı bölgelerden gelen pek çok kardeşimizle birlikte yaşadıklarını belirterek, “Şehrimizin bu potansiyellerinden en iyi şekilde yararlanmak adına projeler üretiyoruz. Sektör temsilcileriyle iş birliği halinde çalışıyoruz. Sakarya’ya fayda sağlayacak Sakarya’nın markası olmuş her türlü girişimi, organizasyonu ve projeyi destekliyoruz. Büyükşehir olarak ürettiğimiz her projede hemşerilerimizin ve şehrimizin faydasını gözetiyoruz.” diye konuştu.

#sakarya yıldızlar ödül#
Bu Konuyu İlk Önce Sen Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BEBEKLERİ GÜNEŞTEN KORUYACAK   7 ÖNEMLİ KURAL
BEBEKLERİ GÜNEŞTEN KORUYACAK 7 ÖNEMLİ KURAL
Atatürk’ün Karamürsel’e Gelişinin 88. Yıldönümü Kutlandı
Atatürk’ün Karamürsel’e Gelişinin 88. Yıldönümü Kutlandı