Advert

Sarısu’da kano keyfi

100’üncü yıl coşkusu Sarısu’da doyasıya yaşandı

Sarısu’da kano keyfi
Sarısu’da kano keyfi Yalçın AKBULUT
Bu içerik 68 kez okundu.

İzmit’in düşman işgalinden kurtuluşunun 100’üncü yıl kutlamalarına özel 4 günlük Sarısu Gençlik Kampı bölümünün ilk günü su sporları ve sportif aktivitelerle macera ve heyecan yaşandı. İzmit Belediyesi’nin izbelikten kurtararak modern bir görüntüye ulaştırdığı, su sporları faaliyetlerinin gerçekleştirildiği ve festivallerin düzenlendiği Sarısu Gençlik Kampı’na kentin kurtuluşunun 100’üncü yıl kutlamaları damgasını vurdu. Sarısu etkinliklerinin ilk gününde su sporlarıyla açılışı yapan İzmit Belediyesi, kamp alanında İzmit’in gençlerini muhteşem etkinlik programlarıyla ağırladı. Su sporlarıyla başlayan eğlence, kano turu ve sportif oyunlarla devam etti.

Sarısu’da kano keyfi

UZMANINDAN KANO EĞİTİMİ

En eğlenceli ve heyecan verici su sporu branşlarından kano turuyla güne başlayarak gençleri Sarısu’da ağırlayan İzmit Belediyesi, önce alanında uzman eğitmen kadrosuyla kanoların nasıl kullanılacağını öğretti. İzmit Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü ekipleri Kerem Gök ve Erdem Çakır’ın uygulamalı anlatımlarıyla kanoyu tanıyan gençler, unutamayacakları anlar yaşadı. Suyun keyfini çıkaran gençler festivalin ilk adımında pandeminin gergin havasını üzerinden attı.

Sarısu’da kano keyfi

ARTVİN’DEN İZMİT’E

İzmit Belediyesi Sahne İzmit Halk Dansları Topluluğu, Artvin Belediyesi Halk Oyunları Topluluğu ile İstanbul Yedirenk Gençlik ve Spor Kulübü’nün halk dansçıları da kano turuna çıkan konuklar arasında yer aldı. İl dışından ve İzmit’ten gelen gençler böylesi bir etkinlik için İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’e teşekkürlerini sunarken, tur boyunca renkli görüntüler yaşandı.

Sarısu’da kano keyfi

MACERA TUTKUNLARINA

İzmit Belediyesi’nin halka kazandırdığı, özellikle şehrin genç nüfusuna hitap eden Sarısu Gençlik Kampı’nda macera tutkunları mükemmel bir gün geçirdi. Deniz kenarında, yeşiller içindeki kamp alanında su sporlarıyla güzel anılar biriktiren genöler, daha önce böylesi bir festivali tatmadıklarını belirtti.

#sarısu izmit#
Bu Konuyu İlk Önce Sen Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Büyükşehir’den KPSS için ek seferler
Büyükşehir’den KPSS için ek seferler
Son 24 saatte 22 bin 083 yeni vaka!
Son 24 saatte 22 bin 083 yeni vaka!